• Eduardo
    17.2k
    izgleda da je i liga10 prevelika, štrajk igrača u šibenikuimmerwieder

    Dragovoljac? Kakvo je tamo stanje? Čujem plaće kasne, love nema, a ni tople vode baš... :shade:
  • immerwieder
    1.2k
    da, slično, ali još na razini tihog, pojedinačnog štrajka, u stilu manjih ozljeda
  • Eduardo
    17.2k
    u stilu manjih ozljedaimmerwieder

    Neki su ozlijeđeni svojevoljno, neki voljom mr.presidentea . Svašta se i tamo događa.
  • reziser
    6.2k
    Lovre Kalinić ide na dodatne preglede nakon ozljede mišića koja ga je mučila i prije utakmice sa Lokomotivom, a zbog koje je ranije morao napustiti četvrtfinalni ogled Kupa.

    Četiri dana prije derbija izgledno je da će Danijel Subašić ponovno na vrata, da će u nedjelju u Maksimiru protiv Dinama upisati povratnički HNL debi. Posljednji put za Bijele u prvenstvu Hrvatske branio je u prosincu 2011. godine protiv Zadra na Poljudu, a zadnji derbi na vratima Hajduka zabilježio je 19. ožujka 2011. u maksimirskom porazu od Modrih 0:2.

    Atanasov odigrao utakmicu života, novo remek-djelo Livaje, pogledajte golove! Ali, ima i loša vijest...
    Danijel Subašić u Hajduk se vratio krajem rujna, u proteklih 70 dana upisao je dva nastupa u Kupu. Od prve minute krajem listopada u Belišću, te ulaskom s klupe u drugom dijelu dvoboja s Lokomotivom.
  • deda
    27.4k
    Mogli bi na kraju branit Zagi i Suba u nedjelju.
  • deda
    27.4k
    Inače Nk Šibenik danas slavi 89. rođendan. Dan nakon štrajka igrača zbog neisplate plaća.
  • Fanboy
    2.1k
    Pa Šibenik je sad u vlasništvu privatnika(Kolumbijaca) ?
  • xavier
    11.1k


    Misliš da je nemoguće da privatnici nekom nisu isplatili plaće ili da se igrači ne bi trebali žaliti zbog toga?
  • Fanboy
    2.1k


    Ne, općenito jer je Kolumbija u pitanju i sve od samog početka mi je bilo sumnjivo, više kao neki paravan za pranje love...
    Samo, preuzimanje je obavljeno pred koji mjesec i kupovina, pa mi je čudno da već nema za plaće...
  • xavier
    11.1k


    Možda su računali plaćati igrače od prodanih ulaznica :halo:
  • Keyser Soze
    8k
    utj8cwsmmxlm2tqr.jpeg

    Krenuli su kompleksi, veći nego inače :vomit:
  • NORTE
    8.9k
    Ništa nova u Dalmaciji.
  • Krizy
    35.1k
    Ko ih jebe, fokusirani su na nas više nego na ljubav Hajduku, zato i jesu četvrti u HNL-u. Stoka
  • reziser
    6.2k
    E sad me strah nedjelje.... Invazija otvara, a naša igra :vomit:
    Uvijek sam optimist, ali nakon ovog poluvremena.. Nisam
  • og1986
    2.9k
    Trenutno bih rekao da imaju veće šanse od nas za osvojiti prvenstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.