• Mali Zeus
    9.4k
    Bit će zanimljiv derbi, oni nabrijani (a njima ne treba puno da se nabriju, istina), a mi u najmanju ruku neuvjerljivi.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nema boljeg lijeka otrežnjenje nego dobiti ih kad su najnabrijaniji. Nama je pobjeda u derbiju ood mus, ustvari sve do kraja. Pa onda reset za proljeće. U prvom redu struke.
  • SAS1987
    13.3k
    Nema boljeg lijeka otrežnjenje nego dobiti ih kad su najnabrijaniji.Mr Anderson

    Nisam uvjeren da će doživjeti otrežnjenje u derbiju jer smo loši ali sam zato uvjeren da će doživjeti otrežnjenje kada na proljeće izlazi financijski izvještaj.
  • Mr Anderson
    5.3k
    A ne znam, svakakve priče kruže.
  • deda
    27.7k
    Ma boli njih za izvještaj. Titule oće, nije bitan ni kodeks, ni pare, ni s kim tikve sadiš. 99% njih bi dalo guze da imaju svog Mamića.
  • marcio amoroso
    32.1k
    99% njih bi dalo guze da imaju svog Mamića.deda

    99,99%
  • immerwieder
    1.2k
    izgleda da je i liga10 prevelika, štrajk igrača u šibeniku
  • Nino Bule
    11.3k
    Kakav gol lovrica u 96oj minuti
  • miro
    3.1k
    bravo Lovrić!
  • NORTE
    9k
    Ljudi to je kup, ne 1.Hnl.
  • deda
    27.7k
    Hvala Norte, baš sam im to htio reći. :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    A ne znam, svakakve priče kruže.Mr Anderson

    Kakve?
  • NORTE
    9k
    Poljud će biti idući domaćin finala kupa. Službeno će to objavit Hns za tjedan dana. Idući Kustićev zadatak je dakako domaćinstvo Hajduka u kupu, koje im ždrijeb dugo nije donio. Lijepa priča Hns-a i Hajduka je na vrhuncu.
  • flexXy
    1.9k

    Zanima me samo hoce li vrijediti ono pravilo kao i do sad da se mora igrat na neutralnom terenu ako domacin ude u finale.
  • NORTE
    9k
    Zanima me samo hoce li vrijediti ono pravilo kao i do sad da se mora igrat na neutralnom terenu ako domacin ude u finale.flexXy
    Nikakvih pravila više nema, projekt Hns-a je slizavanje s Hajdukom.
    Hns platio travnjak Hajduku, sad će Hns platiti i šminkanje cijelog stadiona za finale kupa pa onda obnova krova Poljuda novcem iz državnog proračuna.

    "Kontra mraku, kontra sili". Kad je novi prosvjed na rivi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.