• luftwaffe
    645
    istina ali uz, po meni, jednu bitnu napomenu - ne treba ih ni biti
  • NORTE
    9k
    Prije pola godine čak su i iz stožera naveli da Danska traži da EU broji samo hospitalizirane/teške slučajeve. Naravno ništa od toga jer ovako je "strašnije".
  • NORTE
    9k
    Gdje se može na pcr subotom u večernjim (ili popodnevnim) satima?
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Imas Snylab na Maksimiru privatna poliklinika radnim danom od 7-19, Subotom 8-12. Kraljeviceva ul. 24.
  • Neki tip
    19.1k
    Subotom 8-12.BBB Sibenik

    Pa čovjek traži za subotu popodne/navečer.. čini mi se da mu se od 8 ujutro do podne baš i ne uklapa u plan. :)

    @NORTE, imaš ovdje popis svih javnih i privatnih pa vidi radi li koji kak ti paše.. ima privatnih s kojima se možeš po potrebi dogovorit za vrijeme popodne, čak i ako formalno ne rade.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Vidim u NHL-u ottawa senatorsima odgođene utakmice zbog covid-a, praktički pola momčadi im je zaraženo, a cijepljeni su svi.

    Dost učinkovit pripravak je to cjepivo!
    Ne štiti od zaraze i prenošenja iste, ali štiti od teškog oblika bolesti!
    To što zdravi i snažni ljudi, poput profi hokejaša u najjačem natjecanju na svijetu ionako imaju 0,001% šanse za razvijanje takve bolesti, Bože moj...

    Gledam sad na dnevniku, vlasti u njemačkoj bi zatvarale sve živo osim za one sa covid potvrdom. Ne znam zašto je toliko teško priznati da su pogriješili i da te potvrde ne suzbijaju epidemiju. Cijepljeni šire zarazu, očito je, čemu tolika tvrdoglavost?
  • Mali dioničar
    14k
    Obratite pozornost na zastave. :smile: :victory:

  • Jurki
    8.5k
    Nigdje nisam naletio na podatak kakav je stav navijackih skupina prema ovom teroru sa potvrdama? Da znam i tu ima podijeljenih ali vec i vrapci na grani znaju da ovo ludilo nema nikakvog smisla i da se brojke "štelaju" kak kome paše.
  • luftwaffe
    645
    postoje neki viđeniji aktivni ili umirovljeni navijači koji na svojim profilima javno agitiraju za cijepljenje
    Btw Podrška slobodarskoj braći Bratislave, Rotterdama i ostalih gradova
  • Neki tip
    19.1k
    Ova pitanja jako dijele ljude, očekivano i logično imaju različite stavove i mnogi ih vrlo gorljivo brane pa nije baš za očekivati da grupa koju primarno povezuje ljubav prema nogometnom klubu, a sekundarno stil života, ima zajednički stav oko zdravstvene ili sigurnosne politike ili pak ljudskih prava i sloboda.

    Budući da je pitanje još uopćenije pa se ne odnosi na jednu, konkretnu, već navijačke skupine u globalu, onda je zajednički nazivnik još manji, a različiti(ji) stavovi još očekivaniji.
  • martens
    323
    A koji su to "neki viđeniji" navijači koji javno agitiraju za cijepljenje?
    Ja znam jednog, koji istovremeno agitira za ukidanje svih mjera.
    Koji su to ostali?
  • Fanboy
    2.1k
    UHHHH vidim da je Trg pošteno se napunio, mislim da od dočeka 2018 nije bilo ovoliko ljudi tamo.
  • serbus
    3.5k
    Drži gaće anemični kad Hrvati izađu na ulicu nije dobro. Svašta gutamo ali i to polako ključa možda je covid samo ta kap koja preljeva čašu.
  • Jurki
    8.5k
    Ljudi krivo ste skuzili pitanje.. nije u pitanju cijepljenje nego jebeni ausweis
  • serbus
    3.5k
    To mi je sad glavno od anemičnog kako glumi hrabrost i docira svima. Kaže "misli na druge" onako kako je on mislio na nas 91 iz jebenog Pariza ili di već se skitao po EU kada su stvarno glave padale i to ne one 80+ nego 18+ nemojte ovo krivo shvatiti. Zato pusti mene da budem anemičan 2021.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.