• LM1995
    1.7k
    + moraš imati putovnicu
  • znajdatevolimja
    155
    Dakle..ni u teoriji ne stignem priniti dvije doze i napraviti putovnicu. Jbg, kasno se sjetio..
  • Neki tip
    19.6k
    Dakle..ni u teoriji ne stignem priniti dvije doze i napraviti putovnicu. Jbg, kasno se sjetio..znajdatevolimja

    Kak ne stigneš? 3 tjedna treba proći između 1. i 2., a potvrdu dobiješ isti dan kad primiš 2.

    Drugo rješenje, ak se želiš cijepiti, je da primiš Janssen (J&J), ide u 1 dozi i potvrdu dobiješ nakon 14 ili 21 dan (nisam siguran koja je od te dvije opcije, ali u oba slučaja pravovremeno).
  • Crusades1986
    10k
    Kolko se čeka za izradu putovnice normalnim putem? Mjesec dana je dosta?
  • znajdatevolimja
    155


    Kao da sam pročitao da Britanci primaju u zemlju tek 2 tjedna nakon primanja druge doze. Uglavnom, budem probao. Što se tiče Janssena ne znam smijem li primiti to cjepivo kao maloljetnik jer sam negdje čuo da ne, no nebitno, budem se informirao.
  • Neki tip
    19.6k
    je.. 30 dana je rok, ali bude brže od toga uvijek.

    Imaš i žurni postupak, umjesto 320 platiš 410kn što i nije neka razlika ak ti se žuri, a gotova ti je u 3 dana.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Kanadski i nizozemski premijer. Prvo fotka za idiote, a onda malo opuštanja za dušu.

    5e0tml4sjyqgk2ln.jpeg
  • über alles
    1.5k
    Nebi ti savjetovao j&j svi koje znam koji su se s tim puknuli su bili u tezoj bolestini preko deset dana.
  • Neki tip
    19.6k
    Nebi ti savjetovao j&j svi koje znam koji su se s tim puknuli su bili u tezoj bolestini preko deset dana.über alles

    Ja znam samo jednog koji se cijepio Janssenom, ali da, i taj jedan reče da ne zna koji k se cijepio ak mu jednako ili gore neg da je pokupio koronu (40 godina, ni po čemu rizičan).

    Isto 10 dana, umor, slabost, temperatura, stalna pospanost.
  • The Undertaker
    4.3k
    Za maloljetnike (starije od 12 godina) su trenutno odobrena samo Pfizer i Moderna cjepiva.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Zanimljiva zima nas čeka.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja sam udario Pfizer i sve pet bilo malo umor nako injekcije dva tri dana al to je bilo to
  • Dudu
    2.6k


    Meni umor svaki dan, nisam bio siguran jel do Pfizera ili sve kao i inace :lol:
  • db-izbjeglica
    13.2k
    kakva parodija

    ljudi iz države u kojoj je broj zaraženih veći nego ikad, koji su cjepljeni sputnikom i vjerojatno imaju nekakvu potvrdu zbog koje se ne trebaju testirati prije ulaska u hrvatsku, dolaze kod nas - u crvenu zonu po covid kartama - da bi primili cjepivo kako bi mogli putovati u zemlje koje su zelene na tim istim covid kartama.

    200.gif

    sve logično! :rofl:
  • The Undertaker
    4.3k
    Ne razumijem štp je tu nelogično. Kanada ne priznaje Sputnik i ljudi se dolaze cijepiti cjepivom koje Kanada priznaje. Da moraš ići u Rusiju i da oni ne priznaju ništa osim Sputnika trebao bi ići u Srbiju cijepiti se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.