• reziser
    6.5k
    dulje od 10-15 min.Neki tip sa Zapada

    sad se čeka preko 1 sat, svi navalili....
  • Neki tip
    19.6k
    svi navalili....reziser

    Da mi je napraviti anketu o motivaciji.. :grin:
  • Mali Zeus
    10.3k
    dobro je dobro, svima čip. :grin:
  • Ludovic IX
    5.8k
    Odkad sam se cijepio, imam 5G signal u gradu di uopće nema 5G. U trgovini kupujem stvari koje mi ne trebaju kao da me netko kontrolira a jučer sam uhvatio desnu ruku kako potpisuje pristupnicu za HDZ.
  • Stihl
    3k
    Eto, di ćeš bolje motivacije hahah cijepis se i bez griznje savjesti se uclanis u hdz, ovak to nebi napravio ni pod mus
  • serbus
    3.6k
    Ova bolest je toliko "strašna" da još nisam čuo nikog tko se cijepio da se cijepio zbog bolesti.
    To bi trebali anketu napraviti tko se cijepio zbog bolesti ? 50% zbog posla,30% putovanja,izlasci,tekme,lakše se učlnaniti u hdz..,10% nešto drugo , 10% puštam da se netko stvarno cijepio zbog bolesti.

    A ove zajebancije iznad posljedice ovog cijepiva nemoraju biti vidljive odmah i sad, nego kroz duži period kao i sa svim ljekovima koji se testiraju.
    Kaj se mene tiče rađe riskiram vs korone nego sa tim bombardiranjem cijepi se iako nemam ništa protiv onih koji su se cijepili.
  • NORTE
    9.5k
    Ova bolest je toliko "strašna" da još nisam čuo nikog tko se cijepio da se cijepio zbog bolesti.
    To bi trebali anketu napraviti tko se cijepio zbog bolesti ? 50% zbog posla,30% putovanja,izlasci,tekme,lakše se učlnaniti u hdz..,
    serbus
    Dobro si to primjetio. Mlađa populacija (računam i ove do starosti nekih 45godina) većinom se cijepila zbog "propusnice", a ne zbog prevencije posljedica bolesti. Što je zapravo jedna velika tragedija, nikad viđena u povijesti (medicine).
  • Stihl
    3k
    Pa kaj nije jadno da ljudi pristaju uzet bilo kaj samo da bi dobili neke privilegije u svakodnevnom zivotu, jebo me pas ak je to normalno...to je velika tragedija u povjesti medicine, a i tragedija za samog covjeka, gdje ljudi pristaju na sve samo me nemoj jebat,delajte samnom kaj hocete samo me pusti da putujem i idem po restoranima.
  • thomas22
    256
    Moj frend, jedan od glavnih antivaksera koje poznajem, 50god. a izgleda fit ko da ima 25, sportski trener u klubu, zdrav život....evo vec se 3 dana bori za život u bolnici, prije par dana salje slike u nasu grupu, sa maskom za kisik, izgleda ko da mu je 70god i moli sve koji nisu cijepljeni da se cijepe odmah jer je on bio u krivu!
    Jbg to je sad svježi primjer i neznam vise kaj da mislim
  • serbus
    3.6k
    Ljudi su i prije nažalost umirali samo sad svi umiru od korone. Ja nisam protiv cijepiva samo načina na koji se to radi da se ucjenjuje a kao brinu za zdravlje. Pa tko normlan ako se osjeti ugrožen od neke bolesti se ne bi cijepio. Ali oni već dvije godine bombardiraju sa tim iz ne znam kojeg razloga a ljudi se ne boje bolesti. Boje se da neće moć na posao, tekmu nešto treće pa se idu piknut. Isto tako me zanima od svih koji su se cjepili ako bi cjepili i svoje djete ako je to dobra stvar a to je čini se iduća meta.
  • Fanboy
    2.2k
    Daleko da korona nije opasna, od 40-ak pa na dalje upale pluća i borba za život, osobito ako ste pretili i slično uz neke bolesti. Ova mutirana verzija je čak opasnija i lakše se širi te je klinci donose doma...

    Problem je daleko dublji i one laži i laži koje se sipaju već dvije godine što sve vodi u oduzimanje ljudskih prava . Cjepiva su eksperiment, dugotrajno nitko ne zna učinke, cjepiva ne štite od prijenosa bolesti i imaju relativno kratkotrajnu zaštitu što potvrđuje i domaće istraživanje gdje cijepljeni u domovima za starije nakon 6 mjeseci nemaju antitijela, tj. njih oko 50% nema. Istovremeno se i za takve daje korona potvrda za godinu dana bitno da je cijepljen, dok osobe koje su prebolile imaju samo 6 mjeseci iako su sami znanstevnici koji su radili na cjepivima rekli da je prirodni imunitet stečen daleko bolji, učinkovitiji za sve verzije i dulje traje, po starijim verzijama korone čak desetljećima kod nekih osoba. No, ljudi koji prebole imaju samo pravo 6 mjeseci iako su im antitijela svaki put sve veća na testiranju.
    Recite mi smisao otpuštanja desetaka tisuća necjepljenih zdravstvenih radnika po zapadnih zemljama, konkretno SAD koji su radili skoro dvije godine u ovakvim uvijetima? Tko to otpušta zdravstvene radnike u vrijeme pandemije ? A sada se kreće prema ostalim djelatnostima...
    Druga stvar, zašto prirodni dodatci prehrani kao NAC koji je bio legalan u SAD-u od 60-ih se povukao sa tržišta nakon što je dokazano da djeluje na koronu, smanjuje upralu i duljinu te ozbiljnost trajanja bolesti. Slično je napravljeno sa Ivermectinom gdje se doktori vani otpuštaju ako ga prepišu, a teško ga je i nabaviti. Znači samo cjepivo, zamisli da u nogometu trener mijenja napadača jer zabija glavom i traži ga da mora nogom ili neće igrati ?? Jel ima logike...
    Kampanja je izuzetno agresivna, etiketira se sve moguće koji na bilo koji način pripitkuju mjere i osobito se agresivno napada znanstvena zajednica koja se protivi. Pa imamo faktograf, obična indeksova piskarala koji stavljaju cenzuru na tvrdnje raznih doktora kao Lauca, o Sladoljevu da ne govorim iako je čovjek dobio otkaz jer je spriječio cijepljenje za svinjsku gripu čije cjepivo se kasnije pokazalo jako opasnim, a ista stvar je u Svijetu...Ne samo to, već takvu stvar rade sve soc. mreže i kao u komunizmu ti ministarstvo istine sugerira što moraš čitati i što je "opasno" za znati...
    Na zapad ulaze desetci tisuća migranata svaki dan, kako u SAD tako i u Europu, međutim isti agresivni zagovaratelji cjepiva kažu da se migranti ne moraju cjepiti zajedno sa tim medijima jer to je "rasizam" i prisila dok istovremeno otpuštaju nužne radnike u zdravstvu, policiji i vatrogasnoj službi. Tko je tu lud? Ovi se slobodno šeću zemljom, šire i žive na račun države dok osoba koja plaća zdravstveno 40 god nema prava na liječenje???!!

    Drugim riječima korona je opasna, bez šale mnogi su stradali osobito stariji, no realno puno toga je povučeno što bi ljudima pomoglo. Ovdje se radi o opasnoj igri u pozadini i nažalost bojim se da korona služi puno gorim stvarima koje nas čekaju. Kada se šire gleda ekonomija povezano je sve sa prelaskom na zelenu energiju, poskupljenje energenata, a čeka nas i nestašica te drastično poskupljenje hrane. Ovo je tiho bacanje ljudi na koljena, osiromašenje pod okriljem brige za zdravlje. Možete ovaj post okarekterizirati kao teoriju zavjere, no za svaku od tvrdnji mogu naljepiti link i dokazati argeumentima, a daleko manje sam izrekao laži nego stožer, WHO i ostala svita iz medija te politike u tjedan dana njihovih govora. Inače, jučer je Markotićka rekla da se čeka odobrenje za cijepti mlade od 5-11 godina, a danas je odobreno za SAD. Djeca lagano prebole da ni ne znaju, a siguran sam da bez cjepiva neće moći ni u škole...Gadna vremena pred nama.. Toliko....
  • Baneki
    731
    Belgijski profesor Matthias Desmet objasnio u kakvom se totalitarizmu nalazimo i povukao paralelu sa ostalim totalitarizmima u 20. stoljeću.

    Kako preživjeti totalitarizam
  • znajdatevolimja
    155
    Je li mi dovoljna jedna doza cjepiva Pfizer i ona potvrda u trajanju od 40 i nešto dana za ulazak u Englesku na tekmu s West Hamom?
  • znajdatevolimja
    155
    Bože koliko komplikacija..hvala na odgovoru :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.