• vjeko1701
    5.9k
    Nije stvar "manjinaca" ali i tu smo se osvrnuli na neke nedavne verbalne ekscese Torcide i ne vidim problem zašto se ne bi spomenulo i od BBB-a. A iskreno ove fore "pa oni su nama jeb. majku ustašku" mi je na razini osnovne škole. Trebalo bi ponekad malo pamet u glavu.

    Ako dopustiš drugima da te spuste na svoju razinu, samo gubiš prednost koju imaš dok si iznad njih. Govno samo jače smrdi ako ga diraš. Ponekad takve najviše boli kad ih izignoriraš.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Da ignoriranje je uvijek najbolja stvar,ako želiš proći kao Švedska i ekipa svakako
  • vjeko1701
    5.9k
    O čemu ti pričaš?
  • deda
    27.7k
    Dečki mislim da ova rasprava nikud ne vodi.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Poveži nije teško
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa ne znam s čim bi povezao grupu pijanih iskomplesiranih navijača niželigaša na kup utamici...pokušaj mi objasniti, molim te...
  • Gelipter
    3.4k
    Ma šteta je samo da se sad o tom piše, a ne o predivnoj igri Dinama.
    Šalu nastranu, nije se trebalo spuštat na njihovu razinu, ali opet s druge strane, to samo kod nas ima u tom konjušarakom mentalitetu da se zamaramo time kaj srbi pišu o nama i pretpostavlja se da je to jako bitno. Jasno je da mnogi samo čekaju nekaj ovakvo da bi mogli blatiti ili to koristiti za jeftine političke poene.

    Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
  • NitkoBitan
    11.9k
    Svakako tekma na kojoj je trebalo bit domoljubnih pjesama ali onaj dio "Srbe cemo klati" mi je vise spustanje na njihovu razinu koju si ne smijemo dopustiti. Meni bi recimo bilo genijalno da se zvalo njihovu tribinu da na nas "Za dom" oni odgovore "Spremni" ili da se vijorila ona zastava sa tenkom na Trpinjskoj.
  • vjeko1701
    5.9k
    Upravo to. Hvala.
  • superhik
    10.2k
    Četvrtak je. 28. listopad 2021. Sati je 6:26 CET.
    Dan nakon utakmice.
    Krznar je i dalje trener Dinama.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Večeras Otvoreno na temu skandiranja s jučerašnje utakmice.

    (btw svakako sam protiv poziva na klanje i slažem se da se ne treba spuštati na njihovu razinu)
  • reziser
    6.2k
    Večeras Otvoreno na temu skandiranja s jučerašnje utakmice.Mali Zeus

    nisam za te povike, ali me jebu napisi, srpsko selo?! kakvo srpsko selo u hrvatskoj?
    moze biti hrvatsko selo s pretezito srpskim stanovnistvom.....

    druga stvar..nije bilo otvoreno kad su vikali ubij bebeka!?! naravno, kad su dinamo i BBB u pitanju svi se dizu na noge u negativnom kontekstu
  • Mali Zeus
    9.4k
    nisam za te povike, ali me jebu napisi, srpsko selo?! kakvo srpsko selo u hrvatskoj?reziser

    Di piše srpsko selo?
  • reziser
    6.2k
    na većini portala....pogotovo na indexu... na 4 linka se raspisali...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.