• Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus na većini portala....pogotovo na indexu... na 4 linka se raspisali...reziser

    Index being index.. Ali da, hrvatsko selo s većinskim srpskim stanovništvom.
  • deda
    27.7k
    Jel stvarno tema na današnjem "Otvorenom" ovo skandiranje
  • vjeko1701
    5.9k
    O bože, evo, baš moja poanta. Samo se daje hrana parazitima ovog društva...pijavicama koji žive od toga da kmeće o zlim hrvatima koji ih muče i zlostavljaju svakodnevno.
  • Fanboy
    2.1k
    HRT uređuje Pupovac, doslovno plaćaš serijale o NDH od Klasića za kojeg se dokazalo da je falsifikator, inače je spomenuti nećak Špiljka uključenog kroz partiju u atentat na Đurekovića te njegovog sina preko UDBE(naravno u pitanju su bili milijarde love) radi čega se podigao i zakon lex Perković da se ovi nebi izručili...Tako da ova emisija ni ne čudi, da je bilo obrnuto svi bi opet rekli da su Boysi provocirali

    Ne treba nikoga vrijeđati radi nacionalnosti niti skandirati takve poruke, obranili smo časno zemlju i Blago Zadro zajedno sa ostalim braniteljima su previjali i spasili JNA(srpske) vojnike usred rata, jednom je kasnije pala krmača bomba u krevet...Osobno mi je jedan vukovarski branitelj rekao da je taj Srbin danas Hrvat od glave do pete koji ne razgovara sa ostalim agresorima...Tako da dobar čin uvijek dosnosi dobro, a ovakve postupke jedva čekaju da bi mogli izigravati žrtve i napadati temelje države te svoju agresorsku narav prebacivati na nas.
    Jedino je žalosno da u Hrvatskoj gdje su Hrvati branili svoj dom, obitelj i prijatelje danas proganjaju dok agresori koji su silovali, ubijali i proganjali danas su žrtve i slobodno šeću zemljom koju nisu željeli i još dobivaju mirovine...No, to je neka druga tema. Ako Boysi hoće im "naprkositi" neka kao svake godine odu u Vukovar i polože svijeće te odaju počast za ubijene. NIšta im ne smeta kao oni koji i dalje žive i vole Hrvatsku. To im smeta, a ne par povika koje jedva čekaju...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Tko će sve bit u Otvorenom večeras?
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus O bože, evo, baš moja poanta. Samo se daje hrana parazitima ovog društva...pijavicama koji žive od toga da kmeće o zlim hrvatima koji ih muče i zlostavljaju svakodnevno.vjeko1701

    Ma ljudi, šalio sam se.
    Ne znam koja je tema Otvorenog večeras. :grin:
  • reziser
    6.2k
    odi v rit :rofl: :joke:
  • Mali Zeus
    9.4k
    :lol: :rofl: :lol: :rofl:
  • superhik
    10.2k
    Ta pisanja "srpsko selo" su toliko glupa i neuka da ih ne možeš drugačije shvatiti nego kao namjerno širenje daljnje mržnje.
    Srba u Hrvatskoj ima 4,36%. Čovječe, oni moraju raditi kampanje da se Srbin u Hrvatskoj izjasni kao Srbin.

    S druge strane pozivanje na klanje Srba zvuči dosta nezgrapno,pošto nije svaki Srbin četnik i mrzitelj Hrvatske. Neki ljudi koji su bili srpske nacionalnosti bili su igrači Dinama, branitelji Hrvatske, čak i pripadnici HOS-a.

    I sve me to podsjetilo na jednu utakmicu na kojoj smo bili blizu Vukovara. I naravno da smo došli pokazati da smo jači, da ih se ne bojimo, da ako žele sukob da ga budu i dobili. Još kad je proradio alkohol...
    I tako bilo je i tih skandiranja za klanje Srba.
    Nakon utakmice u jednom kafiću pored stadiona, jedan stariji čovjek nam je prišao i rekao nam: "Dečki svaka čast za sve. Ali nemojte vikati da budemo klali. Nismo mi oni. Oni su klali."
  • marcio amoroso
    32k
    Nakon utakmice u jednom kafiću pored stadiona, jedan stariji čovjek nam je prišao i rekao nam: "Dečki svaka čast za sve. Ali nemojte vikati da budemo klali. Nismo mi oni. Oni su klali."superhik

    Sve objasnio stariji čovjek :clap:
  • vjeko1701
    5.9k
    Lažeš ovaj napaćeni narod!
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus Lažeš ovaj napaćeni narod!vjeko1701

    Nemam na to pravo. :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Bogati nemaš!
  • Ludovic IX
    5.2k
    dolovno isti naslovi kao i kod nas kad se nešto slično dogodi u srbiji. na medije ne treba obračat pažnju. oni sam čekaju nešto ovako za nove klikove.

    ali boysima to nije trebalo, definitivno. i pogotovo što jedan srbin igra za nas i nema smisla. da je 91-a, još bi i razumio ali 2021-e ne razumijem

    ovo da bi razumio 91-e , je to jer sam i sam crtao na bijelu majicu šahovnicu sa prvim bijelim poljem tam 92/93 kad sam išao u 7.razred..ali sam imao 13-14 godina pa me se moglo i razumjeti da nisam baš pametan. ali ovi svi imaju preko 20 ako ne i 30 da nebi znali bolje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.