• Eduardo
    16.8k
    55 kunića
    hzv3xah4tfiqevgb.jpg
  • xavier
    11k


    Naravno da svaka stvar ima svog kupca i nije ovo kritiziranje kluba, dapače, ako netko ovo bude kupovao, tim bolje. No meni osobno su ovakve stvari pomalo bizarne. Da se razumijemo, ta četkica i inače košta oko 33-34 kune, ali postoji točno takav model. Znači ovdje je samo printano ovo "gnk dinamo" na dršku postojeće četkice...zašto bi netko plaćao 55 kuna za četkicu kojom će prati zube mjesec ili dva i onda je baciti? No kažem, ne mislimo svi isto...
  • Mali dioničar
    13.4k




    Milanović ima rodjendan 30.10. Treba mu pokloniti ovu četkicu uz poruku “Dragom predsjedniku za borbu protiv korone”.
  • xavier
    11k


    Predsjednik je rekao da je cjepivo dostupno i da se mogao cijepiti tko god je to želio i to još uvijek može ako želi. Tko ne želi, ne želi...i za njega bi korona odnosno mjere trebale biti završena priča.
  • ZGV
    3.1k
    Neka bude četkica za 55 kuna, ali je problem u tome da osnovne rekvizite koje bi trebali imati nemaju u shopu poput kapa, zastava itd, a nude se četkice, olovke i ostale điđebaje.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Predsjednik je rekao da je cjepivo dostupno i da se mogao cijepiti tko god je to želio i to još uvijek može ako želi. Tko ne želi, ne želi...i za njega bi korona odnosno mjere trebale biti završena priča.xavier

    A nije karijes? :grin:
  • Nolifer
    5.9k
    Milanović ima rodjendan 30.10. Treba mu pokloniti ovu četkicu uz poruku “Dragom predsjedniku za borbu protiv korone”.Mali dioničar

    e jesi me nasmijao, svaka ti čast, hahahahhah, možda su zato i napravili keficu, da krene prati zube :lol:
  • masacusec
    2.9k
    Apsurd!
    Ovo je (pre)potrošni materijal za službeni potpis kluba. Kaj je sljedeće za očekivati, wc papir s amblemom kluba?? Ovo mi više vuče na zajebanciju na vlastiti račun, samo kaj debosi iz kluba (gle li čuda) nisu toga svjesni...
  • Dino
    2.1k
    Meni je cetkica bas bomba. Mislim pojedini strani klubovi imaju svakakve gluposti sa svojim logotipom, ne vidim razlog zakaj bi cetkica bila iznimka.
  • Eduardo
    16.8k
    Interov i Milanov shop, potpuno identične stvari samo drugih boja - 3€ košta samo četkica dok komplet sa torbicom, čašom, četkicom i pastom košta 15€. Da, mogu se složiti da je 55 kuna previše za ovu četkicu, ali čisto sumnjam da ima odraslih koji će ovo kupiti za upotrebu već možda više kao nešto što će dodati u kolekciju 'suvenira'. Možda su ipak klinci ti koji su u ovom slučaju ciljana meta.

    yq5hiuwogyl3f7pb.jpg
  • xavier
    11k


    Ma naravno, to sam i napisao. Nemam ja ništa protiv ove ponude, iako osobno ne bih nikad tako nešto kupio.

    Samo kažem da mi je logičniji pristup Intera i Milana nego staviti logo na najskuplju četkicu na tržištu gdje ako ćeš prati zube s njom i onda je baciti, ne treba ti Dinamov logo na njoj, a ako se radi samo o suveniru, onda ti ne treba Curaprox četkica. No to je samo moje gledanje.
  • r1oma
    1.5k
    fboxitscl8vf2i4w.jpg
    znclq2oxipqzzsns.jpg
    90 kn
  • KlasicZg
    500
    Jel ima u shopu dres za kupit golmanski dres?
  • Eduardo
    16.8k
    ja ga ne vidim, ali uzeo bih golmanski crni. Bomba dres.
  • SAS1987
    13k
    Neka krova, ima kišobran a zabranjeno ga je unjeti na stadion :grin:

    https://shop.gnkdinamo.hr/search/?term=ki%C5%A1obran
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.