• Eduardo
    17.1k
    4-2-3-1 ili 3-5-2?

U 4-2-3-1 Franjić na LB ili DM? U špici Čop ili Andrić?

U 3-5-2 Franjić ili Šutalo uz KTC-a i Vikinga u zadnjoj liniji? U slučaju da Šutalo starta Franjić uz Mišića na DM? Partner Petku u špici; Andrić, Oršić ili Čop?
  • marcio amoroso
    31.8k
    Provjereno je da Franjić i Mišić ne fukcioniraju zajedno na zadnjem veznom.
    Provjereno je da je Šutalo trenutno u odličnoj formi.

Ja bi kao u Genku, samo Bulat umjesto Ademija i Šutalo umjesto Lauritsena.

• Nolifer
    6.4k
    Samo da ne bu dobre stare fore, da sudac nema pip... :rofl:
  • Eduardo
    17.1k
    Ja bi kao u Genku, samo Bulat umjesto Ademija i Šutalo umjesto Lauritsena.marcio amoroso

Teško da Bulat ima šanse da starta. Skupio je samo 6 nastupa i 266 minuta do sada. U Europi je odigrao punih 5 minuta dok je samo dvije tekme krenuo u prvih XI (jednu u HNL-u, jednu u Kupu).

Što se Šutala tiče meni je on odličan. Svaki put je bio vrlo dobar. Iako ni on nije puno igrao, 7 nastupa, 539 minuta, jedan nastup u Europi (90 minuta vs West Ham), 5 puta u HNL-u krenuo od početka. Pišem ovo jer sam imao dojam da je proveo nešto više vremena na terenu.

Livaković- Ristovski, Šutalo, Theo, Franjić- Mišić- Ivanušec, Petković, Bulat, Oršić- Čopmarcio amoroso

Mogu se složiti, osim s Čopom. Osobno bih ipak prije volio vidjeti Andrića ispred Duje. Mislim da je trenutno u boljoj formi, lakše ulazi u šanse, a i zabio je u tih mizernih 150 odigranih minuta dva stvarno lijepa gola i našao se u par dobrih prilika. Ali pošto do sad nije startao niti jednu tekmu vjerujem da neće ni ovu. 45 minuta protiv Rijeke je najviše što je proveo na terenu.

Dok s druge strane Čop ima već 14 nastupa (537'), 2 gola i 3 asista. Ukupno 7 puta krenuo od početka od toga tri puta u Europi, uključujući zadnju utakmicu. Tako da Duje vjerojatno puno bolje kotira u planovima Krznara.
  • miro
    3.1k
    Ne znam, možda sam skroz poludio, ali meni je Menalo bio dobar u zadnje 2-3 tekme što je igrao. Njega na krilo i Oršić nek igra špicu
  • deda
    27.3k
    Prodano je ukupno 1650 ulaznica za gostujuću tribinu, od ukupnog kapacitet koji je iznosio 1781 ulaznica.
  • Neki tip
    18.8k
    1600 u našem dijelu i barem 500-1000 naših na drugim dijelovima stadiona.

Na Genku je u Beču bilo 18.400 gledatelja, ali nakon 2 poraza, a i u ligi loših rezultata, plus kraj je listopada, a ne rujanskih 22C koliko je tada bilo (sumnjam da to ima utjecaj kao kod nas, no malo sigurno da) plus covid potvrde = iznenadilo bi me više od 15k ljudi.
  • deda
    27.3k
    A nema se što sramit. Nek proba s Komnenom. Izgleda u dobroj formi.
  • Eduardo
    17.1k
    Ako ne želi kemijati nešto Andrić bi bio jedino logično riješenje.
  • criticus
    1.1k
    Samo je pitanje jel Komnen može pokrit lijevo krilo prema nazad. Duje mi nije omiljeni igrač, ali protiv Genka je to jako dobro radio...
  • Mali Zeus
    9.1k
    Duje ima voljni moment, ali ak se dobro sjećam protiv Genka u drugom je bio istrošen ful, jedva stajao na nogama.
  • Krizy
    35k
    Dinamo je protiv austrijskih klubova u službenim natjecanjima odigrao 17 utakmica, upisavši po 6 pobjeda i poraza te 5 neriješenih, uz gol razliku 22-23.
    Šest puta je Dinamo igrao protiv Salzburga, tri puta protiv Linzera te po dva puta protiv Rapida, Austrije, Sturma i Wolfsbergera.

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.