• Infinity
    15.2k
    Mi smo prerasli te ekipe poput Rapida. Prije pet godina bi bilo drzi, ne daj, al sad je poraz gore bas razocarenje.

    S cetiri boda ukupno bih bio zadovoljan, ali ih ne bih potpisao odmah sad. Vjerujem da mozemo i moramo ici na svih sest.

    S cetiri boda cemo osigurati proljece, tj. trece mjesto. Rapid bi nam bio na -6 uz bolji omjer za nas i dva kola do kraja.

    Nadam se da cemo mi uzeti svih sest uz dvije nule u drugom dvomecu nase grupe.
  • flexXy
    1.9k
    Informacije za navijače uoči utakmice. Znači opet stave da se može ući samo sa EU potvrdom i onda na dnu objave sliku na kojoj piše da može i test na antitijela. Ne znam više kaj da mislim, valjda nas ne budu vraćali sa ulaza.
  • marcio amoroso
    32k
    Mi dvije pobjede i Genk dvije pobjede pa nek gori u zadnja dva kola i krava i štala.
  • ZGBhoy
    1.7k
    To sa Testom valjano za klinke ispod 12 Godina
  • deda
    27.6k
    Ja se samo nadam da igrači ne čitaju naše komentare i ove Austrijanaca jer ćemo past ko kruška
  • agramZ
    2.3k
    po fontu i cak po dinamovom grbu se vidi da je to fake.. rapid je tek u 14 sati na sluzbenoj stranici objavio sve informacije. engleska verzija:

    eng-dinamo-2g-16x9.jpg?variant=6f6fb527
  • marcio amoroso
    32k

    Ja se samo pitam koji debil ima volje da radi tako nešto. Baš je nekim ljudima dosadno i baš je batina nekad jedino rješenje.
  • agramZ
    2.3k
    sad tek vidim u titlu teme, stadion se sluzbeno u uefa-inim natjecanjima zapravo zove weststadion. tako je i krsten od strane navijaca, uz transparent iznad navijacke tribine, murala ispred stadiona i jako duge kampanje protiv komercijalnog imena. gerhard-hanappi-stadion se od otvorenja 1977. do 1980. godine prvo i zvao weststadion, zato se i sadasnji tako nazvao.
  • reziser
    6.2k
    NOGOMETAŠI Dinama u četvrtak će u 18:45 u Beču protiv Rapida odigrati utakmicu 3. kola skupine H Europa lige, a pred putovanje objavio i obavijest važnu za navijače.

    "S obzirom na netočne objave koje su se tijekom dana pojavile na društvenim mrežama, a u kojima se navodi da se na temelju negativnog PCR testa može ući na stadion u Beču, GNK Dinamo napravio je dodatnu provjeru direktno sa SK Rapid i ta informacija koja se pojavila nije točna. Na stadion u Beč neće biti moguće ući s negativnim PCR ili antigenskim testovima, kako je GNK Dinamo i objavljivao na web stranici tijekom proteklih nekoliko dana", poručili su iz kluba.

    Na stadion će ulazak biti omogućen samo onim navijačima koji će uz ulaznicu za utakmicu i osobni dokument imati važeću EU digitalnu COVID potvrdu koja je dobivena ili temeljem toga da je osoba preboljela Covid-19 unutar 180 dana ili da je cijepljena.
  • Krizy
    35.5k

    Promijenio sam :up:
  • Miro93
    2.7k
    Imamo 3 mjesta u kombiju za Beč! Inbox!!!

    EDIT: POPUNJENO
  • marcio amoroso
    32k
    Žensko nam sudi. Tu Petko mora pokazati svoje šarmerske sposobnosti :rofl:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Žensko nam sudi. Tu Petko mora pokazati svoje šarmerske sposobnosti :rofl:marcio amoroso

    Onda smo mirni, samo nabaci svoj šeretski osmijeh i sutkinja je gotova. :grin:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Maryna=Marijana. Mogla bi past pjesma :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.