• marcio amoroso
    31.4k
    Ja iskreno ne znam koje su brojke u pitanju, ali sam siguran da su veće u odnosu na prethodnike.
    HNL-u samo fali infrastruktura.
    5 “Rujevica” u Koprivnici, Zagrebu, Gorici, Šibeniku i možda Vinkovcima ili Zadru i dva veća stadiona u Zagrebu i Splitu i liga bi bila apsolutni hit. Tužno je što gledamo susjede kako grade, a mi stojimo.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Vidjet cemo kaj ce u Osijeku bit nakon kaj se izgradi Pampas. Je li povecana gledanost zbog boljih uvjeta mit ili istina...
  • trender
    168
    @Dudu Gorica odnedavno i Germaniju dodala na dres
  • marcio amoroso
    31.4k

    A gle, radili su dečki tu analize i brojke pokazuju da novi stadion donosi veći broj gledatelja. Sumnjam da će Osijek imati 10 ili 12 tisuća prosjek, ali mislim da će sa svog prosjeka od neke 3 tisuće doći na nekih 5 ili 6. To je veliki napredak. Kod nas bi to značilo da smo na blizu 10 tisuća i to bi bila bajka.
  • xavier
    11k
    Osijeku je veliki plus što je paralelno s novim stadionom postao i rezultatski puno ozbiljniji i upravo bi to u kombinaciji s novim stadionom trebalo generirati veći broj gledatelja. Jer realno će više ljudi biti privučeno dobrim rezultatima nego novim stadionom. Mislim naravno da će ga doći pogledati, ali bez rezultata to nije dugoročno.
  • trender
    168
    Komarci na obali Drave spremno čekaju
  • marcio amoroso
    31.4k

    Mislim da bi se i bez nekog rezultata broj gledatelja sa dobrim stadionom povećao. Naravno ne u toj brojci kao kad prati rezultat, ali dugoročno bi se povećao. Jednostavno imaš ljude koji neće da budu na kiši i da nemaju normalan wc. Traže bar minimalni komfor i to je apsolutno legitimno.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Komarci na obali Drave spremno čekajutrender
    Valjda su razmisljali i o tom problemu
  • trender
    168
    Valjda su razmisljali i o tom problemuNitkoBitan

    Nadajmo se, inače ćemo gledati učestalo mahanje zastavicama linijskih sudaca:grin:
  • xavier
    11k


    Bi iako mislim da ne toliko koliko se to obično misli. No Osijek je tu napravio što treba. Dignuo je klub rezultatski, a paše im zapravo i cijela ova priča oko "borbe protiv korporacije".

    Oni zapravo imaju za napraviti jedan korak više nego mi. Mi imamo itekako ljudi koji su za Dinamo, treba ih samo vratiti na stadion. Osijek je imao problem što je više ljudi tamo za Dinamo i Hajduk nego za Osijek, ali to vjerojatno neće biti također kod mlađih generacija.
  • marcio amoroso
    31.4k
    paše im zapravo i cijela ova priča oko "borbe protiv korporacije".xavier

    Bit će prvaci ako im dopuste kao i tovari :rofl:
  • reziser
    5.8k
    vraćamo se konačno u HNL----

    HNK Hajduk kažnjen je kao recidivist zatvaranjem sjeverne tribine na jednoj utakmici i jedinstvenom kaznom od 30.000 kuna zbog korištenja pirotehničkih sredstava (čl. 67. DP HNS-a) i diskriminacije (čl. 88. DP HNS-a) gostujućih navijača tijekom utakmice Osijek - Hajduk. U 43. minuti navijačka skupina Torcida bacila je baklju na tartan stazu, a u 62. minuti na tribini zapalila 17 baklji. U izvješću časnika za sigurnost stoji sljedeće: 'Nakon utakmice, tijekom davanja izjave, na sjevernoj tribini nalazili su se navijači Hajduka koji su gospodinu Nenadu Bjelici, treneru NK Osijeka, uzvikivali - Bjelica, Srbine, čakija ti ne gine…'"

    NK Osijek kažnjen je kao recidivist jedinstvenom kaznom od 25.000 kuna zbog korištenja pirotehničkih sredstava (čl. 67. DP HNS-a) i diskriminacije (čl. 88. DP HNS-a) domaćih navijača tijekom utakmice Osijek - Hajduk. Navijačka skupina Kohorta na istočnoj je tribini u 11. minuti zapalila jednu bljeskalicu, a u 72. minuti zapalila tri baklje i tri bljeskalice. Od 90. do 93. minute tribina Istok skandirala je: "Pajaču, cigane", navodi se u odluci.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Nema mi logike da je Hajdukova kazna za samo 5 tisuća veća od Osijekove.
  • deda
    26.3k
    Nema da. Jedino što su oni dobili i kaznu zatvaranja sjevera na 1 utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.