• db-izbjeglica
    12.6k
    Propaganda koji mediji provode je toliko očita da to postaje smiješno, ali ni to im neće pomoći da završe u top3. :halo:
  • Infinity
    15.2k
    Dabogda se ugasili. I oni i njihovi mediji.

    Ignoriram ih totalno, al ova anketa je poput one djecije fore 'jel ti roditelji znaju da si gay? Da ili ne?'
  • Nino Bule
    11.3k
    Da nije smjesno bilo bi zalosno.
  • Infinity
    15.2k
    Zanimljivo da su ubacili cetvrti odgovor 'nije ga trebalo kazniti'. Bilo je oko 1.900 glasova kad sam vidio i oko 10% je glasalo za tu opciju.

    Naravno da je bilo nemoguce za ocekivati da ta opcija ima veci broj glasova, jer je nije ni bilo medju opcijama od pocetka. Cak vjerujem da su smisleno to uradili kako bi opcije s kaznjavanjem dobile veci broj glasova.

    U ovom trenutku je glasalo oko 3.800 ljudi, a cetvrta opcija je pobrala 34% glasova. Ovo mi je napetije od drzavnih izbora.

    Naslov na SN glasi 'VELIKA ANKETA SN-A: ODLUKA KOJA JE PODIJELILA JAVNOST!'

    Vjerujem da ce do sutra cetvrta opcija imati preko 50% glasova, pa da vidimo jel to javnost podijeljena. Podijeljena je dok se podmuklo stimaju ankete. Jebene ankete, kao da ce to nesto promijeniti u zivotu pa ih idemo nastimati.
  • immerwieder
    1.2k
    jučerašnji potres je zrušil vitrinu s tovarskim trofejima u zadnjih 15 godina,
    brzi pregled statičara je ustanovil da nema materijalne štete
  • vjeko1701
    5.9k
    Nikada nisam bio sigurniji da navijam za pobjede Rijeke i Osijeka u svakoj utakmici pa makar nam puhali za vratom do zadnje sekunde prvenstva. Samo da ove vertikale završe iza njih na kraju sezone...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ne ulazim u slučaj Bebeka. Nit sam "pametni govornik" ala Bjelica. Ali ljudi moji... ovi tovari, sl.dalmacija, gol.hr i svi slični.. je za zatvorit.. koji IQ mozga tamo dole vlada.. neam pojma. Ali su u kolektivu svi u kanalu.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Dobro jutro.
    Što ima s Hajdukom i Livajom?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Navodno Livaju ne plaćaju po ugovoru, dužni su mu nekoliko plaća, a razliku će namiriti iz sljedećeg transfera. Druga verzija je pak da igra za neku siću, a da u ugovoru stoji kako ima 80% od sljedećeg transfera.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Navodno Livaju ne plaćaju po ugovoru, dužni su mu nekoliko plaća, a razliku će namiriti iz sljedećeg transfera. Druga verzija je pak da igra za neku siću, a da u ugovoru stoji kako ima 80% od sljedećeg transfera.Mr Anderson

    Hvala. :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    a sve to rekla kazala...relativno brzo će se vidjeti koliko ima istine u tome
  • Dudu
    2.6k
    U čemu je fora da odjednom kladionice sponzoriraju sve klubove u HNLu?!
  • marcio amoroso
    31.9k

    Vjerojatno u popularnosti i gledanosti lige.
    Ja imam osjećaj da mi nismo jedini koji jedva čekaju kraj ove stanke i nastavak lige.
    Liga se jednostavno digla, ako ničim drugim, onda bar po zanimljivosti i normalno je da privlači firme koje hoću da budu viđene.
    Ja da ulažem novac u reklamu prije bi ga sad uložio nego prije 5 godina u neki klub iz HNL-a.
  • Dudu
    2.6k


    Moguće, baš me zanima koji su iznosi za reklame na dresovima.. Istra Germania, Gorica Admiral, Hajduk SuperSport, Dinamo PSK, nisam primjetio ima li jos netko na dresu
  • NitkoBitan
    11.7k
    Vjerojatno u popularnosti i gledanosti lige.marcio amoroso

    Ak se ne varam neka agencija koja prenosi utakmice u istocnoazijskim drzavama je otkupila prijenos HNL tekmi. Nije nasa liga tak nepopularna kak mi mislimo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.