• ZGV
    3.1k
    valjda vam je svima tu na forumu jasno da sadašnja uprava pokušava na sve načine da nas (Boyse) što više distanciraju od kluba.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Žalosno sve skupa. Posebno bizarno izgledaju fotke na kojima igrači plješću, a ne vidi se kome.
  • Mali dioničar
    14k
    Tokenom se trguje u plusu 11%.

    xy5uictiklm112st.png
  • NORTE
    8.9k
    U najavi prije svake tekme ujedno i najave u kakvom će dresu momčad istrčati. Za Beč naravno najavljuju žuti dres.

    Genk je u Beču igrao u svojoj prirodnoj kombinaciji.
    fg1684ekkj03r465.jpg
  • xavier
    11.1k


    A to je postao nekakav trend u zadnje vrijeme, ne samo kod nas, da gostujuću utakmicu često igraš u gostujućem dresu iako za to nema potrebe. Meni sasvim nepotrebno. Treba igrati u prvom dresu kad možeš, gostujući je tu za slučajeve kad zbog boje domaćina ne možeš u svom domaćem i treći koji bi trebao služiti za neke "posebne" prigode i u njemu bi trebalo igrati nekoliko utakmica u sezoni.

    Ovo zadnje govorim naravno općenitno jer meni je ovosezonski treći svijetloplavi puno bolji od gostujućeg žutog. No naravno da ne možeš koristiti svijetloplavi kao drugi dres ako ti je prvi plavi.
  • markoli
    1.6k
    Mislim da u ugovoru dobavljači opreme (adidas) stave neku klauzulu koliko utakmica moraš minimalno odigrati u svakoj garnituri.
  • xavier
    11.1k


    Ma naravno, sve jasno. Napokon za prodaju dresova je bolje da se igra u obje.
  • Crusades1986
    9.5k
    Koliko je teško stavit barem jednu objavu na bilo koji kanal (FB/IG/Twitter) da se na današnji dan osiguralo povijesno europsko proljeće nakon 49 godina? Ako pitaš nadležne i odgovorne koji bi se time trebali bavit u klubu, jako teško.

    Čak ne moraš ni pamtit to, pisat ili radit podsjetnike nego pogledaš kaj jedno te istih 5 stranica o Dinamu na volonterskoj bazi i iz ljubavi objavljuje svaki dan... :groan:
  • NORTE
    8.9k
    Koliko je teško stavit barem jednu objavu na bilo koji kanal (FB/IG/Twitter) da se na današnji dan osiguralo povijesno europsko proljeće nakon 49 godina?Crusades1986
    86f2203ee19053ed28f77d368282aa8d.png
  • Crusades1986
    9.5k

    Ma dobro da, imaš neke stranice koje su više orijentirane na navijače, neke koje su orijentirane na klub i utakmice, neke koje objedinjuju sve, poput Zone recimo. Nemam s time nikakvih zamjerki.

    Al smatram da se ta utakmica trebala i da se treba svake godine obiljezit, a to bi prvenstveno klub morao napravit. Jer osiguranje europskog proljeca nakon tolikih godina nije mala stvar. :wink:
  • deda
    27.4k
    Inače Tomašević to dosta dobro radi, osobno na njega nemam nikakav prigovor od ljudi u klubu, čudi me da je preskočio ovu godišnjicu.
  • Slavonac
    383
    ...ne znam jesam li jedini kojem sljedece kida zivce ali meni je neshvatljivo da dinamovi admini na fejsu toliko neozbiljno shvacaju "match day" najavu...ako si ozbiljan klub to MORA odmah u 06:00 uj. izaci van, dok ljudi piju kavu ili se spremaju za skolu/posao, ne znam sta da im to odmah kad otvore fejs bode u oci...4 sata do pocetka utakmice a nema te slike...cesto oni to kasno objavljivaju (ako se ne varam u ovoj godini jednom ili dva puta cak "zaboravili")...

    ...o webshopu da ne pocinjem...potreban mi je forum samo za tu temu...
  • KlasicZg
    515
    Nove klupske čaše u plavom korneru
  • rob ljubavi
    772
    vidli kak to Rapid dela
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.