• Neki tip
    19k
    vidli kak to Rapid delarob ljubavi

    Nadam se da su onda vidjeli i kak moze izgledati i biti napravljena plastična čaša..

    Ove kaj su na Maksimiru ak dodajes prek ljudi u par redova, a dodaješ, pol ispadne van jer se sve izlijeva ak netko imalo jače stisne.

    Na Rapidovom stadionu su ko neke plasticne imitacije krigli. Imaju ručkicu sa strane i od bitno su čvršće plastike.

    Ok, sigurno su nešto skuplje, ali koliko mogu koštati - 70 lipa, umjesto 35 koliko koštaju ove sada? Pa ono, i dalje će se u cijeni točene ožujske za 20 kuna naći koja kuna zarade. :blush:
  • rob ljubavi
    772


    Ma znam, iskomentirao dok jos nisam vidio kak zgleda, ali ajde i ovo je nesto . Ono kod Rapida je super, ali kak sam skuzio ovdje je casa 20kn+ bezalokholna piva jos 15
  • Neki tip
    19k
    ma o različitim se stvarima radi, ovdje je čaša suvenir, ne prigovaram tome, nego mi je samo tvoje spominjanje Rapida bilo podsjetnik i na to moguće poboljšanje
  • deda
    27.5k
    Šta je, nema Black fridaya? :rage:
  • Papastrumf
    9.4k

    I ja sam čekao, ali ništa izgleda.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Da inace ne znam da je zadnji petak u studenom black friday ne bi ni primjetio da se ista dogada po pitanju popusta. 0 oglasa na fb, a prije mi je iskakalo i iz pastete, nevezano samo uz Dinamo. Izgleda da je svima prisjela korona i sve ove mjere :zip:
  • Dudu
    2.6k
    U Rost Sportu je popust 30% na Dinamove proizvode, ali naravno nemaju dosta toga u ponudi u odnosu na sluzbeni shop
  • LovroZG
    1.3k
    Možda bude Cyber Monday, to su znali napravit prijašnjih godina...
  • flexXy
    1.9k
    Šta je, nema Black fridaya?deda

    Pitao sam u ponedjeljak zenu koja radi u shopu u jurisicevoj i rekla mi je da ce bit u subotu i nedjelju.
  • xavier
    11.1k
    Možda bude Cyber Monday, to su znali napravit prijašnjih godina...LovroZG

    I ja mislim da će biti Cyber Monday.
  • Eduardo
    17.2k
    Kakvu su ovo kolekcionarske NFT kartice što će se dodijeliti na Sociosu? Šta znači uopće NFT? :grin:
  • Slavonac
    383
    ne znam na kojim drogama je admin/su admini fejs stranice ali njima je praksa da me svakih par mjeseci na osnovu nicega blokiraju ovako:

    k0ztubzp1495whmh.jpg

    ...jel ima barem jos jednoga ovdje...cisto reda radi da nisam sam?!...
  • Crusades1986
    9.5k
    Ma ima, ne brini. Dobrodošao u klub. Ja sam više od godinu dana blokiran.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.