• Carrasco
    4k
    Inače ovo danas je bilo peto gostovanje zaredom bez primljenog gola u skupini EL. Zadnji gol na gostovanju nam je zabio Spartak iz Trnave. Fenerbahce, CSKA, Feyenoord, WAC i sada Genk nisu uspjeli.

    Petković u zadnjih 6 gostovanja u EL ima 6 golova i jednu asistenciju.
  • Krizy
    35k
    1hzfg3388ymnuvrk.jpeg
    Šalu na stranu al jako borben danas, izborio jako puno lopti, pomagao obrani a sudjelovao i u prva 2 gola :up:
  • LovroZG
    1.3k
    Ja bi danas izdvojio Ivanušca, praktički bez greške odigro. I Oršić se vraća u formu.

    Obrana i dalje ima puno problema, al tranzicija je bila odlična i to nam je donijelo pobjedu.
  • Markelo
    2.5k
    Jel se mogu ovi iz Dinama bar jednom zahvalit navijačima koji su došli na gostovanje i glasno bodrili svoj klub? Klub ne smije stavit sliku svojih navijača sa gostovanja isto tako stidljivo stavlja slike navijača na sjevernoj tribini Maksimira na europskim utakmicama. Čudan neki klub
  • Keyser Soze
    8k
    Prolistao sam malo po Snet forumu i samo ću reći da mi je drago kaj sam član samo ovog foruma :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Petković u zadnje dvije tekme 3 gola i 2 asistencije... Neki bi već urlali na izbornika :halo:
  • Neki tip
    18.9k
    Jako mi se svidjela Ivanušecova izjava jučer poslije tekme.

    Ono, svjestan da to nije bila bogznakakva igra, odnosno da je pobjedi, rezultatski tako izraženoj, doprinijela i sreća..
    Veli, gledajte, stisnuli su nas dobro u prvom poluvremenu, pogodili vratnicu, imali i mi gredu, otvorilo nam se s ta 2 penala i eto s nešto sreće, a opet zasluženo, pobijedili.

    Mislim, nikakva mudrost, ali znaju neki igrači u euforije i samodopadnost katkad upasti i više nego navijači.

    Ovo je ipak neki znak da su svjesni da je ovo jučer bilo dovoljno taman za fini popravak samopouzdanja, vjere da se i dalje može lijepo marširati kroz Europu, a opet da se mora nastaviti raditi i poboljšavati i "ginuti" kao što jučer jesu.

    Btw, Genk je zabio barem gol u 32 utakmice zaredom! Do jučer. Trideset i dvije. Onaj Onuachu zabio 8 golova u 5 zadnjih tekmi. Do jučer.
    Obrana je bila vrlo daleko od idealne, ali nismo Mourinhov Inter. Za čistu mrežu protiv izrazito napadačke momčadi bome valja i njima čestitati..
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Koliko se pričalo o tom onuachuu, ja sam mislio da je to čudo od igrača, na kraju ga se nije vidjelo, naša obrana koja baš i ne ulijeva povjerenje ove sezone ga je u potpunosti uštopala. Možda i tu leži odgovor na pitanje, kako taj još uvijek igra u genku.
  • Neki tip
    18.9k
    Petković u zadnje dvije tekme 3 gola i 2 asistencijedb-izbjeglica

    Super je da se diže, da je i statistički to nešto bolje, ali Petko i dalje definitivno ne igra na razini za koju bih pomislio "wow, kako on i zašto nije pozvan u repku.. šteta".

    Dapače, da budem izričitiji - mislim da ga ne treba zvati i da ne igra na potrebnoj razini. Zasad.

    Jasno je na kaj aludiraš, ne moraš objašnjavat kaj si mislio, ali neovisno o tome..
  • Neki tip
    18.9k
    kako taj još uvijek igra u genku.db-izbjeglica

    Bez brige, neće još dugo. Gledat ćemo ga u puno boljim klubovima.

    Zabio 33 gola u prošloj sezoni bel. prvenstva, sad je na 9 golova u 8 utakmica. Ide taj na zimu za dobre pare..
  • xavier
    11.1k
    Prolistao sam malo po Snet forumu i samo ću reći da mi je drago kaj sam član samo ovog foruma :rofl:namodi grebza

    Ne znam što bih rekao. 90% forumaša tamo komentari u stilu "bakljama nije mjesto na stadionu", "što ne gledaju utakmicu na miru", "oštećuju klub kaznama"...kao da se radi o kazališnoj predstavi :yikes:
  • SAS1987
    13.2k
    umjesto da se plaća kazne UEFA zbog baklji se novac može investirati punp pametnije...npr u jacuzzi :grin:
  • xavier
    11.1k


    Pa upravo to sam napisao tamo.

    "Jadni klub mora plaćati kazne"...dok god taj isti klub smatra da nije oštećen Mamićevim krađama, plaća razne jacuzzije i nitko ne zna na koji se sve način novac izvlači iz kluba, iskreno me nije briga za plaćanje kazni.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ja iskreno također ne volim baklje u terenu, ali tribina je bila maksimalno nabrijana i jednostavno je takva atmosfera bila.
    Neka nam Uefa zatvori istok ako smo već toliko zgriješili :cool:
  • superhik
    10.2k
    nedavno je netko sasvim pristojno i lijepo napisao im komentar na Facebooku nakon Belupa da nije okej ako nazovu galeriju fotografija "Najbolje fotografije utakmice" i ne stave fotku sa navijačima. Kažem sasvim pristojan komentar bez vrijeđanja i oni mu ubrzo sakrili komentar da se ne vidi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.