• vjeko1701
    5.9k
    Polako, prvo da vidimo te bodove onda ćemo pisat o rutini.

    Danas svaka čast na svemu. Bilo je i sreće al istu treba isprovocirati.
  • reziser
    6.2k
    Sad invazija na Beč.... :victory:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ako osvojimo 4 boda u sljedeće dvije utakmice protiv Rapida, osigurali smo novo europsko proljećeCarrasco

    I sa 3 boda je prakticki osigurano proljece jer treci u grupi prolazi u Konferencijsku.
  • jaijivic9
    572

    Anderlecht 0 Dinamo 1
    Brugge 0 - Dinamo 2
    Anderlecht 0 Dinamo 2
    Genk 0 Dinamo 3


    artworks-000652307827-76nq43-t500x500.jpg
  • flexXy
    1.9k
    Moram priznat da sam Copa pljuvao al dns je stvarno grizao kao lud. Jbg nije neka klasa al bar se trudi. Igra nis posebno ali su se uzela 3 boda, to je najbitnije. Onaj stari Dinamo bi ovakve utakmice glatko spusio, drago mi je da smo se rjesili luzerskog mentaliteta.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Pojeli ih na terenu i tribini :grin:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Sad invazija na Beč.... :victory:reziser

    Na tu tekmu mogu samo cijepljeni i preboljeli. Tko misli ic a da se nije cijepio ili prebolio jos se stigne cijepit za potvrdu Johnsonom do iduceg utorka, da se zna...
  • Zger
    803
    eeeglltcp6ot3hqx.jpeg
    bf87nuv871rxevkn.jpeg
    5hkdswljj3g19hlz.jpeg
    2ut9wt5q7ujiww65.jpg
    5we53te3f576smra.jpg
    Jer si lep i jer si naš..
  • Infinity
    15.2k
    Morat cu to odmah reci. Neki su odustali od gledanja utakmice zbog Copa, a Cop je danas bio odlican. Dao je onu loptu Orsicu prije prvog gola, izborio penal i u par navrata odlicno reagirao u obrani i u sredini terena. Danas mu se nema sta za prigovoriti.

    Ukupno gledano, mi nismo odigrali nista specijalno, ali smo odigrali onako kako ih mozemo pobijediti. Genk je cak bio dobar, pogotovo prema naprijed, Japanac je u prvom poluvremenu cesto pravio probleme. Onuachua smo zatvorili, ostali nisu uspjeli ugroziti gol, mada su bili opasni. Stativa, pa ona obrana Livakovica...

    Ja osobno ne pamtim kad smo mi na ovoj razini igrali protiv ekipe koja je u obrani toliko losa. Prvi penal se moze svakome dogoditi, al onaj drugi... Ne znam koliko moras biti glup da onako drzis protivnika i da ga valjda 6-7 sekundi ne pustas. Jos su pored toga imali milijun situacija gdje su ispadali smijesni. S boljom obranom bi ovo mozda bilo 0-0.

    Nasima svaka cast, bodovi su u dzepu i imamo se cemu nadati. Ovo ce sigurno dici samopouzdanje kompletnoj ekipi i steta sto dolazi pauza, ali se nadam da ce se u tom razdoblju napraviti neke stvari s igracima koji ne odu igrati za reprezentacije.
  • flexXy
    1.9k
    Tko misli ic a da se nije cijepio ili prebolio jos se stigne cijepit za potvrdu Johnsonom do iduceg utorkaNitkoBitan

    Ne moze, po njihovim pravilima mora 22 dana od Johnsona proci
  • Mr Anderson
    5.3k

    A potvrda o testiranju? Ne vrijedi za Austriju? Vrijedila je prošle godine.
  • NitkoBitan
    11.7k
    A potvrda o testiranju? Ne vrijedi za Austriju? Vrijedila je prošle godine.Mr Anderson

    Mozes s testom uc u Austriju, ali neces moc na stadion jer na stadionima vrijede 2g pravila. Jedino ti preostaje da se testiras na antitijela jer ak ih imas to ti je kao preboljenje i s tim mozes na stadion.
  • Neki tip
    19k
    Ja osobno ne pamtim kad smo mi na ovoj razini igrali protiv ekipe koja je u obrani toliko losa.Infinity

    Da, ali i dalje govorimo o ekipi koja je nakon 9 kola u belgijskom prvenstvu u bod s istim onim Club Bruggeom kojeg na sva zvona (s razlogom) hvalimo kad mlati Leipziga i remizira s PSG-om u LP.

    Genk je dobra momčad, ali neuravnotežena, o čemu se dosta pisalo i prije utakmice. Npr., to da su slabiji u obrani istaknulo je nekoliko igrača koji su u Belgiji igrali.

    Međutim, treba to na terenu i dokazati, iskoristiti i svaka čast i momčadi i treneru što su u tome i uspjeli.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Hvala na info. Prebolio sam koronu, valjda imam dosta antitijela.
  • Infinity
    15.2k
    Ma ne pokusavam umanjiti nasu pobjedu, samo su mi bili smijesni, doslovno sam se smijao kako ljudi igraju prema nazad. Jebe se meni, volio bih da samo protiv takvih igramo.

    Oni su dobili u Becu i mislim da mi moramo uzeti sad sest bodova, mada bih ja bio zadovoljan i sa cetiri u slucaju da Genk ne osvoji ni boda protiv West Hama, iako mi je idealna situacija da mi uzmemo sest, a da oni odigraju dva puta nerijeseno.

    Zelim da cim prije osiguramo drugo mjesto, a opet s druge strane zelim da budemo prvi, a to znaci da Genk sad mora osvajati bodove i tako nam ugroziti i drugu poziciju. Pomijesani su mi osjecaji :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.