• Ludovic IX
    5k
    Znači, lik je slizan sa upravom. Zajedno s njima sramoti klub jer kad ga vidiš i čuješ, sramota te da netko takav navija za tvoj klub. A to sa ulaznicama je posebna priča. Sjedio sam dva metra od njega i po ulaznice su dolazili baš svakakvi likovi ali rekao bih niti jedan da si ne može priuštiti ulaznicu.
  • Mali Zeus
    8.7k
    vido ga ja sad u birtiji pod jugom (borongaj parking) prije tekme.. stotine ulaznica je imao kod sebe. svaka druga mu je psovka. rjetko gadljiv likLudovic IX

    To me čudi, jer po slici izgleda jako ugodna i simpatična osoba.

    :grin: :sweat:
  • NORTE
    8.4k
    To su službene klupske slike za novi dres.xavier
    Ne samo da je Gnk-ov model za novi dres, nego se i njegov lik nalazi na zidu u tunelu svlačionica igrača ispod juga. Jebiga, neki klubovi se ponose svojim navijačima (koji kupuju ulaznice), a neki klubovi ovakvima.
  • Infinity
    14.9k
    Koliko je taj tip uclanio ljudi u Dinamo? Ne znam koliko moras uclaniti ljudi u klub za iznos od 60 kuna da bi se klubu isplatilo da ti omoguci toliko pogodnosti. Pa nije mogao uclaniti vise od 500 ljudi, to je 30.000kn i to je nekih 300 europskih ulaznica, a po svim pricama ih dobije i vise.

    Slazem se da povjerenici trebaju imati neke pogodnosti, da oni najbolji trebaju dobiti 'preko veze' odredjen broj ulaznica za velike utakmice, ali ulaznica koje ce platiti. Ne mozes mi imati neogranicen broj ulaznica za dzaba. Mozes ih imati 2, 3 ili 5 da povedes sa sobom drustvo, djecu, obitelj.

    Dinamu se po svim prilikama vise isplati dati ovom tipu sve pare od clanarina nego sve ove pogodnosti koje on ima.
  • Pop corn
    4.4k
    Pa lik je plaćen za svako učlanjivanje. Dinamo mu plaća postotak od svakog novog člana.
  • superhik
    9.7k
    "Što je s Franjićem?

    - Dobio je udarac, mislim da će biti OK, problem je Ademi, osjetio je bol u gluteusu, nadajmo se da nije ništa strašno."
  • Baneki
    696
    Morao sam sad provjeriti na internetu što je to gluteus. Nisam siguran ali mi se čini da bi mogla biti guzica, ha ha. Mogao bi to postati novi mitski mišić kod ozljeda nogometaša, nešto kao "zadnja loža".
  • ZGV
    3.1k
    Tom kretenu je klub i kupio novi auto itd itd...baš ono Mamićevo smeće. Nekada je radio kao poštar u Harambašićevoj. Sigurno su mnogi od vas vidjeli ne tako davno njegovu staru Lanciu okićenu u Dinamove simbole kako vozi po gradu. Tip je sav u Dinamu, ali od toga ima i koristi.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Pa lik je plaćen za svako učlanjivanje. Dinamo mu plaća postotak od svakog novog člana.Pop corn

    Nije samo on. Bio sam nekada povjerenik pa znam kako ide. Svaki povjerenik može dobiti postotke ako to želi, naravno.
  • masacusec
    2.9k
    A nekako mi se čini da ova poštenjačina od žige to ne želi :rofl:
  • Pop corn
    4.4k
    Nije samo on. Bio sam nekada povjerenik pa znam kako ide. Svaki povjerenik može dobiti postotke ako to želi, naravnomarcio amoroso

    Odvratno....
  • deda
    26.3k
    Koliko moraš ljudi učlanit uopće da postaneš povjerenik
  • marcio amoroso
    31.4k

    Meni je to iskreno najmanji problem u klubu. Ljude se motivira da učlanjuju i diže se broj članova.
    Osim toga neki doista imaju troškove i meni je to apsolutno legitimno.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ne vjerujem da postoji neki broj. Ja sam upoznao gospođu Ljubicu jer sam godinama učlanjivao sebe j bliže i tako mi je ponudila da budem povjerenik jer Dinamo u tom kraju nije imao povjerenika.
  • Infinity
    14.9k
    Meni je motiviranje apsolutno OK, kao sto sam gore i napisao. Netko tko uclani stotinu ili par stotina ljudi bi trebao moci dobiti desetak ulaznica bez cekanja i redovima, ali da te ulaznice plati. Nemam nista protiv ni da dobije par komada za svoje bliznje, pa da dobije i besplatnu godisnju ako odredjeni broj 'njegovih' clanova ima godisnju.

    Ovo da dobije pare ili da dobije neki veci broj ulaznica mi je glupo. Ustvari, neka mu daju i 3.000 ulaznica za utakmicu na kojoj stadion nece biti pun, jer protiv West Hama nije bio pun, al nek se te ulaznice plate na kraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.