• Papastrumf
    9.4k
    A kako će uhvatiti formu ako ne igra utakmice?
  • mariom
    1
    Kwedi imas sportske?
  • NORTE
    9k
    Sheriff=Tobol.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Citam da je svih 300 000 tokena u vrijednosti 600 000 eura rasprodano u 6 minuta. Meni se ovo cini kao teska prevara
  • Infinity
    15.2k
    Ma netko u tom vidi zaradu i kupuje sve. Evo sad vidim da je Inter pustio svoje 10.09. i isti dan je prodano sve. Oni su imali milijun.
  • markoli
    1.6k
    Može netko objasniti koja je poanta kupovine tih tokena? Što se može s njima raditi (osim kupiti i prodavati naravno).
  • Infinity
    15.2k
    Moci ces glasati oko nekih stvari poput boje treceg dresa i slicno. Prvo sto ce vlasnici tokena moci je biranje naziva juniorskog igralista.
  • flexXy
    1.9k

    A kao poanta tog sociosa je kao da se omoguci fanovima da kupnjom tih tokena sudjeluju kao u zivotu kluba. Kao kolko tokena imas tolko razmjerno utjeces na neko glasovanje. Po meni je to besmisleno al dobro, klub bi se i sam morao angazirati da omoguci takve stvari i bez te platforme. Kaj se tice vrijednosti toga, po meni to nema nikakvu intrizicnu vrijednost tak da je samo po sebi besmisleno.
  • deda
    27.5k
    Čijih :worry:
  • xavier
    11.1k
    Kako lijepo od kluba koji je udruga građana, a ne želi dati članovima te udruge da iskoriste svoje pravo i biraju vodstvo kluba, da omogući istima da plate i onda dobiju mogućnost birati u kakvim majicama će se igrači zagrijavati prije utakmice...prelijepa priča :cheer:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ha i to je nešto. Bar onaj koji glasa neće moći sljedećih par godina plakati da kakve to majice imaju. :blush: :brow:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ma netko u tom vidi zaradu i kupuje sveInfinity

    Znam ja za to, međutim mislim da je bio ogranicen broj tokena po osobi cini mi se do vrijednosti 150 eura/dolara. Da su svi iskoristili raspolozivi maksimum sto cisto sumnjam ispada da je oko 4000 ljudi razgrabilo sve tokene u 6 minuta za vrijeme radnog dana i radnog vremena. S obzirom na entuzijazam oko kluba i na popularnost objava o tokenima na drustvenim mrezema tu mi nesto smrdi... Jedino ak su i stranci masovno kupovali ali ni to mi nije izgledno da bi neki Švabo cekao Dinamove tokene u tocno odredeno vrijeme pocetka prodaje
  • xavier
    11.1k


    Već sam napisao da uopće to ne kužim. Možda klinci skupljaju tokene svih klubova :rofl:
  • kinfa95
    485
    Ja tu ne vidim mogućnost zarade
  • Dudu
    2.6k
    Mozda su dali povjerenicima, pa oni sad dijele okolo :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.