• KlasicZg
    500
    Psv cijelu tekmu napadao benficu i na kraju golman spasio benficu...
  • blue heart 72
    1.3k
    nisu malo bolji, nego su dosta bolji. U prvoj tekmi su ih dominirali skroz do isključenja. Fradi je zabio u Bernu istina lijepe golove, ali je obrana kiksala kod golova i još su i penal napravili. Večeras isto nijednog trenutka nisam sumnjal u mlade dečke, iako je FV preokrenuo 0:1 u 2:1
  • Keyser Soze
    7.8k
    Kad vidim kog bi sve mogli dobit i bolje da nismo prošli.
  • Guinness
    1.9k
    Kad vidim kog bi sve mogli dobit i bolje da nismo prošli.namodi grebza

    Srećom pa su Sporting, Leicester, PSV, West Ham i ostali 5 klasa ispod.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Pa u usporedbi s PSG, Bayernom, Realom, Ajaxom i ostalima su sigurno bolji izbor. Rušili bi se negativni rekordi u LP, u EL mislim da se možemo nositi s 80% ekipa iz grupne faze.
  • xavier
    11k
    u EL mislim da se možemo nositi s 80% ekipa iz grupne faze.namodi grebza

    Ako gledamo zadnje godine, onda možemo. Ako gledamo utakmice protiv Šerifa i klubova iz HNL-a zadnjih par kola, onda nemamo ni tamo što tražiti.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Možda je ovo prvi put u povijesti natjecanja da je vrijednost igračkog kadra nekog kluba manja od nagrade za ulazak u natjecanje.

    U svakom slučaju dobar posao vlasnika Šerifa. :clap:
  • Infinity
    14.9k
    Možda je ovo prvi put u povijesti natjecanja da je vrijednost igračkog kadra nekog kluba manja od nagrade za ulazak u natjecanje.Mali dioničar

    APOEL je one sezone kad su izbacili Lyona vrijedio oko 12m, a mislim da je slicnu vrijednost imao i Maribor prije par sezona.
  • Pop corn
    4.4k
    Srećom pa su Sporting, Leicester, PSV, West Ham i ostali 5 klasa ispod.Guinness

    Pa Leicester i West Ham će prvi igrati sa B momčadima u Europi. Nije ovo LP, a Preimiership je njima bitniji
  • Infinity
    14.9k
    Leicester je prosle sezone igrao EL s najjacim sastavom. Ne znam samo koliko im je taj sastav bio motiviran, al od Engleza koji nisu redovni u LP uvijek mozes ocekivati barem problizno najjacu ekipu koju mogu izvesti na teren.

    West Ham je dva uvodna kola u PL odigrao brutalno i u Europi ce imati sto za reci, mada se uvijek sjetim da ih je jedna Birkirkara odvukla do penala i od tad su mi smijesni kad se spominju kao netko tko igra Europu.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Prva dva šešira fino počela, jaki u jednu u grupu( Barca-Bayern, PSG City, ATM Lpool), slabiji u drugu( Lille Sevilla, Dortmund Sporting) :smile:
  • jp23
    2.2k
    Sheriff dobio Real, Inter i Shakhtar u skupini
  • immerwieder
    1.1k
    znači ove godine dobijemo prvaka okupiranih dijelova europe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.