• Infinity
    15.1k
    Pa ovaj Chelsea vjecno igra LP u grupama za koje se zapitas jel LP ili EL.

    Grupa B mi je grupa smrti, a za grupu A se cudim da jos nitko nije napisao da je plasticna grupa :rofl:
  • rob ljubavi
    772
    CLUB BRUGGE igrat će u Ligi prvaka u skupini A s Manchester Cityjem, PSG-om i RB Leipzigom.

    Belgijski prvak upao je u "skupinu smrti" s najtežim mogućim protivnicima, ali to nije demoraliziralo njegova trenera Philippea Clementa.

    "Naši ciljevi za ovu sezonu su jako visoki. Prije ždrijeba sam najavio da ćemo se boriti za drugo mjesto i to je i dalje naš cilj. Naravno da je ovim ždrijebom to postalo puno teže, ali mi smo već jednom pokazali da protiv PSG-a i Reala možemo dobro igrati. Želim vidjeti moju momčad kako se u svih šest utakmica u skupini bori i igra na pobjedu", rekao je Clement i dodao:

    "Ako imaš vjeru u sebe, onda se u sportu mogu dogoditi nevjerojatne stvari. Mi ćemo u tim utakmicama igrati da uzmemo bodove, a ne Messijev dres ili da budemo sretni što je gostovao kod nas. Igrači koji će biti sretni što su samo na terenu protiv tih klubova neće ni ući u autobus".


    E ovo je stav, ovo su muda, ovo su ambicije objektivno slabijeg i siromašnijeg kluba. A ne zadovoljstvo igranjem EL, a nebi se uskoro čudio i ciljem prezimljavanja i hvalisanjem eventualnim 3.mjestom u skupini.
  • Neki tip
    18.8k
    rekao je Clement i dodao:
    Ako imaš vjeru u sebe, onda se u sportu mogu dogoditi nevjerojatne stvari. Mi ćemo u tim utakmicama igrati da uzmemo bodove, a ne Messijev dres ili da budemo sretni što je gostovao kod nas. Igrači koji će biti sretni što su samo na terenu protiv tih klubova neće ni ući u autobus
    rob ljubavi

    E tako, zaslužuje još jednom biti istaknuto.
  • Jurki
    8.1k
    E ovo je stav, ovo su muda, ovo su ambicije objektivno slabijeg i siromašnijeg kluba. A ne zadovoljstvo igranjem EL, a nebi se uskoro čudio i ciljem prezimljavanja i hvalisanjem eventualnim 3.mjestom u skupini.rob ljubavi

    Eto nas trenerski velestrucnjak je izjavio da je trece mjesto cilj.. Halooooo pljesnivi Barišiću teraj toga klauna s klupe..
  • rob ljubavi
    772


    Baš razmišljam sad o tome, nemam komentara. Jedna velika sramota, da on pili naopako ili slično nebi ništa rekao, ali on to ne radi, on zaista smatra da je ovo škola i privilegija igrati , fuj.
  • Jurki
    8.1k


    Kolega eto odgovora zasto trenera iz Hrvatske nema u najjacim klubovima.. dok nase nogometase cijene u cijelom svijetu..treneri se zadovoljavaju konferencijskom ligom.. ti si trener dinama...i primjerenija izjava bi bila..idemo se presloziti.. i svima cemo jebat mater... jebeni gubitnicki balkanski mentalitet.. imamo 2 slovima dva trenera u ligama petice.. ostalo je totalni krš..hocu Švabu za trenera koji ce preplacenim pickicama pokazati da moraju sveti dres natopiti ne znojem nego krvlju ako treba..
  • Baneki
    708
    .Ako je to rekao, onda je to stvarno sramotna izjava. Ne samo što u toj konkurenciji Dinamo mora imati više.ciljeve, nego nije ni sportska, jer u sportu uvijek moraš težiti što višem cilju.
  • LovroZG
    1.3k
    "Skupina je atraktivna i kompetitivna. Definitivno smo mogli puno gore proći i zato smo zadovoljni. Pokušat ćemo, naravno, osvojiti jedno od prva dva mjesta u skupini, ali i treća pozicija, koja vodi prema Konferencijskoj ligi, jedan je od ciljeva. Nikoga nisam htio izbjeći ili nekoga posebno dobiti. Na ishod ždrijeba ne mogu utjecati pa se zato ni ne opterećujem njegovim ishodom, izjavio je Krznar"

    Nije to tak strašna izjava, cilj je proljeće, pa makar i u KL.
  • Neki tip
    18.8k
    Luka Sučić službeno u prvoj postavi Salzburga večeras protiv Seville u gostima.

    Lako za austrijsku ligu, premda i tamo stalno igra, ali to se još može tumačiti kroz prizmu "projekta kluba".

    Međutim, kad te stave u prvu tekmu LP, u gostima, onda si naprosto već sada - kvaliteta.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Luka je definitivno budućnost našeg nogometa. Meni se taj Salzburg općenito sviđa. Posebno jako dobro igraju ta europska natjecanja, nema šanse da im se desi ono šta se nama dešavalo da završimo grupnu fazu bez gola, ili bez boda. Baš ih respektiram.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ronaldo nije normalan :fire:
  • deda
    27.3k
    Vau, mali Sučić puca penal :scream:

    I zabija
  • Crusades1986
    9.5k
    Treba ga sto prije zakaparit u A repku.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Imali su još jedan koji nije iskoristio Adeyemi.
    To sam pričao o Salzburgu. Jednostavno su jaki i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.