• mniokl
    247
    Gledao sam prvu tekmu Legije i uvjeren sam,Dinamo je drasticno kvalitetniji.Cak mislim da su oni li-la sa Florom.
  • Neki tip
    18.3k
    Legia. Omonia.

    Ali Legije. Omonije.

    Da ovdje ima minusa ili nekakve verzije "anlajkova" za stisnut, sad bi' ih dobio 30 i zaslužio bih, ispravljanje je jako iritantno.

    No 2 tjedna čitam Omonie i sad ću još 2 Legie pa ako smanjim za koju, vrijedilo je. :monkey:
  • SAS1987
    13k
    Nadam se da će dogovoriti besplatne testove pa da se ide na Legiju :cool:

    I da neće biti kaos na granici :rofl:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Pobjeda je dobra i za nacionalni koeficijent. Oni su direktni konkurenti. 2 pobjede su super.
    Idemo sad probati skupiti na rijeci 5 tisuća, a na Legiji 10.
  • Neki tip
    18.3k
    Idemo sad probati skupiti na rijeci 5 tisuća, a na Legiji 10marcio amoroso

    Predviđam na Rijeci 3.5 - 4k, a na Legiji 6-7k.

    Udarni je tjedan GO i mora. Bojim se da će to ipak podosta utjecati na posjetu.
  • znajdatevolimja
    154
    Dosta ovisi i o tome jesu li ona besplatna testiranja samo bajkovite priče..
  • Infinity
    14.9k
    Ne znam jesam li dobro upratio, al HNS je najavio besplatne testove za HNL utakmice. To znaci da bi se za Legiju i ekipu i dalje placalo.
  • Neki tip
    18.3k
    HNS je najavio besplatne testove za HNL utakmice.Infinity

    A da, teško da možemo očekivati da HNS pokriva cijenu testiranja za europske tekme.. :smile:
  • Carrasco
    3.9k
    i za HNL i za europske utakmice... pr6rn0fcpgt2vbm6.jpg
  • Infinity
    14.9k
    Evo bas sad vidim da je najavio i za europske. Pomalo iznenadjujuce, al bit cu sretan ako tri kola budu besplatni testovi.
  • Neki tip
    18.3k
    moram reći da sam jako iznenađen.. pozitivno.
  • deda
    26.3k
    Mogo bi deda na Legiju konačno
  • LovroZG
    1.3k
    Dobra tekma. Ja ne bi bio tak kritičan prema Petkoviću, danas je ipak bio željan igre. Posvuda ga je bilo, tražio je loptu, driblo, trčo. Baš je bio raspoložen i nije znatno pao pred kraj što se tiče fizičkog dijela. Imao je često potez il par poteza previše, al s ovakvim Petkovićem se da radit, puno je lakše pretvorit talent/kvalitetu u dobru partiju kad s igračem sam moraš radit na bržem rješavanju lopte nego kad trčkara prek kurca po terenu jer mu se ne da i jer ne može.
  • Carrasco
    3.9k
    Petko je danas haklo sebi za dušu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.