• deda
    27.5k
    Ući će on u formu do Sesveta :wink:

    Ali realno je da će završit karijeru u plavom dresu
  • superhik
    10.2k
    na račun igrača kojima ovo nije bila zajebancija
  • Baneki
    714
    Drago mi je za Menala, trebalo mu je tako nešto za samopouzdanje. Mogao bi u sljedećim utakmicama biti čovjek odluke.
  • immerwieder
    1.2k
    prasence baš nagazilo danas Moubandjea,
    još dok nije niti počelo priča da mu je odlučujuća za nastavak, poslije stalno ima neku kritiku,
    bila bi interesantna pozadina, koga se gura umjesto njega,
    po meni je čist solidan, djeluje mi bolje od Štefulja
  • Dudu
    2.6k
    Losi su i Moubandje i Stefulj, trebalo bi Franjica isprobat i protiv Rijeke, meni on se cini kao najbolje rjesenje, pogotovo za ozbiljnije utakmice
  • Carrasco
    4k
    Attachment
    pZ8On1 (519K)
  • superhik
    10.2k
    Moubandje jako slab danas, ali za razliku od Petkovića koji se došao zajebavati, nije zaslužio recimo ovo
    hodx1goo04bke51z.jpg
  • blue heart 72
    1.3k
    Ne razumijem zbog čega je kod nekih toliko negativnosti i kritika. Svima je jasno da neke pozicije nisu idealno pokrivene i da je potrebno dizanje forme. Unatoč tome svemu, mi smo ove dvije prepreke prošli baš ono laganini, mislim da bi na sličan način trebala pasti i Legia. Do Play offa, će to već biti sve puno bolje i na bočnim pozicijama, kao i sa Petkom. Sada je najvažnije da dobijemo Tomićevu Rijeku, a onda se posvetiti poljacima
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nekako je čudan osjećaj da se ne živciram i ne znojim oko dinamovih europskih utakmica i nema više šokantnih poraza i ispadanja, ali se polako navikavam i nije loše sve skupa, dapače. :smile:
  • markoli
    1.6k
    Pa puno više smo visili na desnoj nego na lijevoj strani. Stvarno ne vidim razlog da se Moubandje nakon jučerašnje utakmice ističe kao da je bio očajan.
  • Papastrumf
    9.4k

    Bas tako. Sve sto su ovi opasno napravili je bilo s nase desne strane.
  • Mali Zeus
    9.3k
    To je sad neka mantra oko Moubandjea, malo je uzet na zub. Bilo je prije neki dan i u SN-u neka spika tipa njega se čeka i čeka, on ne pokazuje da grize da želi itd. itd.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Meni je ova tekma jučer od prve minute bila odrađivanje posla. Igraj koliko treba, baš rutinski odrađeno.
  • Neki tip
    19k
    Meni je ova tekma jučer od prve minute bila odrađivanje posla. Igraj koliko treba, baš rutinski odrađeno.db-izbjeglica

    Možda o tome najbolje svjedoči i reakcija na kraju. Prošli dalje, osigurali skupine (ok, zasad KL, ali svakako europska jesen), a slavlja nigdje..

    Naravno, ne zato sto im nije drago, niti što si nisu dobri, nego što znaju da su ni na pol puta do cilja.. prezimljavanja u skupinama.. LP ili minimalno EL. I da je ovo samo rutinski preskočena stepenica.
  • Eduardo
    17.2k
    Pa puno više smo visili na desnoj nego na lijevoj strani. Stvarno ne vidim razlog da se Moubandje nakon jučerašnje utakmice ističe kao da je bio očajan.markoli

    Baš, Lescjak se u prvom dijelu konstantno ubacivao Ristovskom iza leđa, mrcvario i njega i Ivanušeca. Luku je istunelirao toliko da ovaj umjesto reklame PSK na prsa može zalijepiti Žužul.

    Ne znam, mene isto taj Moubandje ne oduševljava ali ne zaslužuje baš takvo sprdanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.