• Bosna86
    11.5k
    Ono sto sam uspio pogledati Legia je slabija od Omonie ili jednak rang u najboljem slučaju… Mislim da ne bi trebalo biti problema
  • SAS1987
    13.2k
    I ne znam jeste primjetili ali danas je Muba 4,5 puta dobro dolazio prema naprijed, iza leđa, ali ga nijedan igrač nije ispoštovao...Olmic

    Ja sam pod dojmom da ga igrači ili šikaniraju ili smatraju da će nešto zajebati :smile:
  • Olmic
    2.7k


    Upravo TO. Ali ako može Lecjaks radit dar mar našima, može sigurno i Muba bar 3/5 imat prolazak, opasan ubačj
  • Neki tip
    19k
    Sad Legija gdje nema sa pola gasa.The Undertaker

    legia ce biti puno drugacija prica.....reziser

    Legia je taman na razini Omonije.

    To sam napisao i prije ovih tekmi, a to mislim i dalje.
  • reziser
    6.2k
    Legia je taman na razini Omonije.Neki tip sa Zapada

    dao Bog, ali po meni je legija jača od omonie...
  • SAS1987
    13.2k
    Ali ako može Lecjaks radit dar mar našimaOlmic

    Lecjaks se ipak lakše prilagodi na ove vremenske uvjete... Moubandji bio mraz cijelu utakmicu.
  • Mulec86
    389
    S legijom prva kod kuce ili gostovanje? Zna li neko?
  • deda
    27.4k
    Doma
  • vjeko1701
    5.9k
    Kaj se tiče Petka, imam osjećaj da je jako pao u duelima nakon ozlijede ramena. Nekad je bio tvrđava, posebno u skoku, sadmi se čini da pune mekše ulazi u neke situacije.
  • superhik
    10.2k
    doma. Utorak ili srijeda
  • Nolifer
    6.4k
    Legia je baš taman :ok:
  • Neki tip
    19k


    ma Legia je samo ime koje jače odzvanja i niš više..

    Legia Varšava.

    Omonia Nikozija.

    I misliš si.. nema dvojbe.
    Onda pogledaš rezultate jednih i drugih, ali i rezultate ciparskih i rezultate poljskih klubova u Europi.. pa pogledaš makar jednu tekmu jedne i druge.. i okreneš mišljenje.
  • Infinity
    15.2k
    Rutinska pobjeda. Ovaj Dinamo je toliko mocan da ovakve ekipe dobije sa 70% i da oni poslije utakmice imaju dojam da su eto mozda i mogli dobiti, a u 10 utakmica bi uzeli jedan bod, onu desetu kad Dinamu vec dosadi da ih nabija. Mi bi ovakvu ekipu u grupnoj fazi gdje trebamo gol razliku nabili 5-0, takav dojam mi ostaje. I drago mi je da je konacno tako. Do jucer smo se patili s ovakvim ekipama.

    Sad idemo na Legiju. Njih se ne treba plasiti ni 1%. Nisu uopce bolji od Omonije. Omonia je njih prosle sezone izbacila iz Lige prvaka s 0-2 u Varsavi. Onda ih je iz Europa lige izbacio Garabag s 0-3 u Varsavi. Tu ocekujem jos jedan rutinski prolaz Dinama. Mozemo mi ne bit na razini u srijedu, odigrati nerijeseno, ali bi bez problema to morali rijesiti u uzvratu. Pobjeda i remi je moja prognoza, dvije pobjede ako nam se bude dalo.
  • Krizy
    35.1k
    Rutinska pobjeda, u drugom poluvremenu lopta na našoj polovini nije bila valjda ni 5 minuta. Ostavili ih bez udarca u okvir u 45 minuta u kojima su im trebala 2 gola.
    Stopostotna prilika Oršića i još par solidnih prilika gdje se previše petKalo ali zaslužena pobjeda.
    Legia ni za mene nije nimalo iznad Omonie, upitno jel i na njihovoj razini čak, pogotovo nakon što im se ozlijedio jedan od glavnih kreativaca Kapustka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.