• Neki tip
    19k
    onda taman kako sam prognozirao.. oko 2k ukupno će biti (kad nema navale, onda veći broj ljudi kupi zadnji dan)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kad sam prvi put vidio njihov grb odma me malo bacilo na grb zelenih iz Atene. :grin:
  • Papastrumf
    9.3k
    Zajebavas!?
  • Miro93
    2.7k
    Protiv Valura su rekli da su prodali dan prije 500
  • Pop corn
    4.8k
    Protiv Valura su rekli da su prodali dan prije 500Miro93

    300 je bilo poklonjeno. 200 prodano.
  • SAS1987
    13.2k
    Postava za sutra :smile:

    rhv29mu4vmy49k7c.jpg
  • Dino
    2.2k

    Nebitno za temu, al ovo je sad bogme plot twist u mojem znanju grckog jezika :lol:
    Ucio sam grcki i jedino stezanje je bilo na “ου” sto se izgovaralo kao “u”.

    Kak god se izgovaralo, mislim da ne bi trebao bit nikakav zahtjevan protivnik i nazalost ne ocekujem neki prezanimljiv nogomet.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Jel ima prijenos tekme na yt kanalu Dinama ili iskljucivo na HNTV?
  • deda
    27.4k
    Ne spominju ništa
  • deda
    27.4k
    Nekakav sindikat igrača na Cipru navodno traži pomicanje termina utakmice u Nikoziji
  • marcio amoroso
    31.9k
    Kažu da je opasno po zdravlje. Dinamo bi također morao raditi pritisak uefi. Igrati u 17:00 u Kninu je definitivno bolesno.
  • deda
    27.4k
    Možda naši i jesu urgirali
  • Neki tip
    19k
    Bio sam ljeti i u Kninu i u Mostaru (a vele da je ista priča i sa Skopljem) i to je neizdrživo za fizičku aktivnost, pri čemu je u Mostaru zapravo prilično suh zrak i time puno ugodniji nego da, kao u Nikoziji, na tu vrućinu nakalemiš još i vlagu..

    Čudi me da UEFA nema baš ništa s terminima tekmi u kvalama, pogotovo nakon toliko priče o zdravlju i toliko slučajeva stradavanja.

    Ok, ovo je iznimka, a ne pravilo, ali stvarno bi mi očekivano bilo da UEFA ima zadnju riječ i da veli - na 43C sa 70% vlage u zraku jebeno nećete igrati u našem natjecanju.
  • Infinity
    15.2k
    Nije bas da ce biti 43C i vlaznost 70%. Kao da nikome nije palo napamet da to provjeri. Danas ce u Nikoziji biti 33C i vlaznost zraka 37% u 17h. Sumnjam da ce za sedam dana biti nesto puno drugacije, a nije mi to toliko ekstremno kao 43C i 70% vlage. Mislim da je te ekstremne uslove najavio Pranjic i mislim da je malo pretjerao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.