• Dino
    2.2k

    Shvatio sam to kao: maksimalno 50% stadiona smije biti popunjeno navijacima bez potvrda. A s potvrdama sibaj kolko ide :smile:
  • NORTE
    9.3k
    cipar je trenutno država s najvećom incidencijom u eu,
    od danas su oni i katalonija za njemačku rizična područja
    immerwieder

    Cipar je i dalje među najgorima u Europi po slučajevima, no stadioni su im otvoreni i jučer im je bio jako dobro popunjen (i dobro navijanje) što znači da će nešto slično dočekat i dinamo. Ovo da ih ultrasi više ne prate im je svakako hendikep u odnosu na prije.
  • Nolifer
    6.7k
    Nije mi jasno, dobio sam 4 besplatne utakmice ove sezone, jer sam dobio člansku, ali tribina zapad gore?

    Pa kaj nije neka zdrava logika, tribina zapad dole za članove ili je to sad nešto novo?

    Dizajn članske mi je ok
  • nkdz
    829


    Zapad gore mijenja istok, a uvijek se dobivalo sa clanskom istok ili sjever
  • Nolifer
    6.7k


    A ok, hvala na info
  • Krizy
    36.2k
    Upravo zato haha, da ih isprašimo i oslobodimo se još jednog dijela "starog" Dinama :wink:
  • Eduardo
    17.6k
    Ima tko ovaj grb sa tri zvjezdice u kvalitetnoj rezoluciji da pošalje?
  • Gorica86
    278
    7mxq7vost5ydh77v.jpg

    :vomit: :vomit:
  • superhik
    10.3k
    Naravno da je priopćenje prenijela i "inicijativa"

    ntv0ef23efxkmmsa.jpg
  • NORTE
    9.3k
    Citajuci slicne vijest ovih dana, 99kn za test na nasim utakmicama mi zvuci kriminalno.Infinity
    U svojim službenim objavama gnk piše da je riječ o povlaštenoj cijeni. U komentarima objave je netko napisao da je pred Thompsonov koncert brzi test 10 kn.
  • SAS1987
    13.5k
    Vjerovatno se radi o prijavi protiv Mirka Barišića jer klub nije na vrijeme donio financijski plan za 2019. godinu.
  • superhik
    10.3k
    Zanimljivo kako klub nije stavio priopćenje na svoju Facebook stranicu.
    Valjda bi trebalo raditi prekovremeno zbog brisanja komentara.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ovo o poluistinama mi je svaki put odlično.

    Što su to poluistine, znači da je nešto pola laž pola istina.

    Siroti kako ih se maltretira umjesto da se priča samo o nogometu. :confused:
  • superhik
    10.3k
    poluistina je kad mislimo da su maznuli "samo" pet milja, a istina je da su maznuli deset
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.