• Mali dioničar
    13.9k


    Najsličnije Kandzioru što je Bjelica uspio pronaći.
  • Eduardo
    17.1k
    Šta je s Lovrićem? Ostaje u Gorici, neće nigdje?
  • xavier
    11.1k


    Prijelazni rok je tek počeo i ima još vremena, ali problem s Lovrićem je što potencijali kupci jednostavno ne vjeruju da vrijedi koliko Gorica traži za njega.

    Da je ovo prije 20 godina, vjerojatno bi odavno bio prodan. Brojke su tu, highlightsi lijepo izgledaju, ali danas se kopa dublje i klubovima se ne sviđaju drugi elementi njegove igre.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Prošlo je vrijeme kad je jedan mogao hladiti jaja dok su ostali ginuli. Pa Barcelona zbog ovih primadona naprijed koji ne rade ništa prema nazad ne može da osvoji ništa. Kiki Lovrić je jeben igrač i ima strašan šut, ali nije naučio da se nogomet igra u dva smjera i da se igra i kad nemaš loptu. Možda je njemu ovako super i meni je drago ako jeste jer mi zvuči kao normalan dečko, ali sumnjam da ima kapacitet za nešto više.
  • xavier
    11.1k


    Slažem se, a očito se klubovi slažu :smile:
  • xavier
    11.1k
    S Lokomotivine stranice:


    Sukladno Odluci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske 18. lipnja 2021. godine omogućen je ulaz gledateljima na stadion samo uz obavezno posjedovanje EU digitalne COVID potvrde.

    EU digitalnu COVID potvrdu svaki gledatelj obavezan je predočiti prilikom kupovine ulaznice jer je to uvjet za kupovinu, dok je istu potvrdu obavezno imati (u tiskanom ili digitalnom obliku) i prilikom ulaska na stadion u Kranjčevićevoj te za vrijeme utakmice zbog mogućeg nadzora nadležnih institucija.

    Nositelji Lokomotivinih godišnjih ulaznica također moraju imati aktivnu EU COVID putovnicu, kao i svi predstavnici medija akreditirani za utakmicu putem uobičajenih kanala.


    Znači i Lokomotiva prodaje godišnje ulaznice...samo mi ne :grimace:
  • Eduardo
    17.1k
    Šibenik - popis igrača koji su danas otputovali na gostovanje u Osijeku.

    yr9uebivunjkt7mk.jpg
  • Infinity
    15.1k
    Rakitic na lijecnickom u Splitu.

    Samo prenosim, al aj da i reagiram :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • jp23
    2.2k
    Da odmah upitam, odakle ovo i jesi možda to htio napisati u Shit of the day? :lol:
  • Infinity
    15.1k
    Neki vrag me natjerao da otvorim njihovu temu na snetu i prva stranica koju sam pogledao odmah vijest da je Rakitic na lijecnickom :lol: :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Cirkus kolorado dolje, euforija ih dere nenormalno. Prate ko je koga zapratio na Instagramu itd. Mislim da imaju svojih 1200 str vec na forumu a tek je prošlo koliko 40-50 dana? xD
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Do Gospe ce bit napeto
  • Mulec86
    389
    Zanimljivo prezime na njemačkom transfermarktu
    Attachment
    dasdasdas (55K)
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Fiolic sluzbeno u Osijeku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.