• Carrasco
    4.1k
    Ah shit, here wo go again... Ono kad pričaš da je liga neregularna zbog toga, a ti to isto pokušavaš napraviti, ali ti ne ide jer ne možeš i dalje plaćati te igrače kao što to radi Dinamo od kojeg si financijski stabilniji, kako si sam izjavio. Cirkus.

    "Proljetos ste ukazali na veliku anomaliju s posudbama u HNL-u, a vidimo da se to nastavlja i u novoj sezoni (već protiv Šibenika Osječani će igrati i protiv trojice igrača Dinama koji su tamo na posudbi, op. a.). Kako to komentirate?

    - Razočaran sam što se ništa nije poduzelo po tom pitanju, jer je bilo dovoljno vremena da se to regulira, ali evo vidim da će biti nekih promjena u HNS-u, pa možda budemo mogli prenijeti klupski stav. Ne mogu vjerovati da netko tko želi dobro hrvatskom nogometu nije za moj prijedlog da u jednom klubu može biti posuđen samo jedan igrač iz drugog kluba. Razumijem neimaštinu, ali to ne vodi nigdje i dok tako ne bude liga neće biti regularna. Sa suđenjem je učinjen veliki pomak naprijed i vjerujem da će biti još bolje, a i VAR je, iako nisam njegov ljubitelj, donio određene dobre stvari. No, ovo nema veze s regularnošću i mi ćemo kao klub i dalje inzistirati da se to promijeni, a oni koji to ne žele prihvatiti neka nose na duši da je liga neregularna. To ne postoji u Europi. Posuditi konkurentu pet igrača i igrati protiv njega četiri puta je neregularno. Zamislite što bi bilo kada bi Roma čekala da vidi tko će biti višak u Juventusu i da od njih posudi 3-4 igrača. To bi bio skandal.

    Istaknuli ste i da HNL klubovi ne žele posuditi Osijekove iskusnije igrače, nego radije uzimaju neiskusne igrače Dinama. Ima li tu promjena?

    - Posudili smo Belju u Istru, i to je za sada to. Jako teško to ide, jer svi očekuju da ti i dalje plaćaš te igrače, kao što to radi Dinamo, koji je time svima srušio standarde. No, protiv toga se možemo boriti samo na zelenom terenu i tamo svima želimo pokazati da smo bolji. Ne tražimo alibije, posvetit ćemo se sebi, ali ako me pitaju za ovo, ja ću o toj anomaliji govoriti, jer se to treba liječiti da bi nam nogomet bio zdraviji i konkurentniji."
  • Infinity
    15.3k
    Posuditi konkurentu pet igrača i igrati protiv njega četiri puta je neregularno. Zamislite što bi bilo kada bi Roma čekala da vidi tko će biti višak u Juventusu i da od njih posudi 3-4 igrača. To bi bio skandal.Carrasco

    Jel mora bas pet ili je za skandal dosta 3-4? Spomenuti Juventus je prosle sezone Genoi posudio tri igraca i prodao im jos jednog. Skandal.
  • SAS1987
    13.5k
    Jako teško to ide, jer svi očekuju da ti i dalje plaćaš te igrače, kao što to radi Dinamo, koji je time svima srušio standardeCarrasco

    U pravu je... Ja bi bio špica Barcelone ali postoje sotone koji ne žderu pizzu tri puta tjedno, treniraju i talentirani su pa evo, ruše standarde :lol:
  • Crusades1986
    9.8k
    Kolko može ovaj Mierez zabit glavom...
  • Carrasco
    4.1k
    Jurić promašio zicer 30 sekundi prije gola...
  • serbus
    3.6k
    Da zato volim ovu igru, plus Ivušić je odlično ušao u šut
  • serbus
    3.6k
    Srećom penal za Osijek, ostajemo u ligi.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Nogomet je čudo. Ova utakmica u Osijeku je hladno mogla završiti kao naša a završi 3-0. Jurić u napadu prije Osijekovog gola za 1-0 ima zicer i sam ide na Ivušića.
  • Nino Bule
    11.6k
    Marin dobro igrao danas.
  • marcio amoroso
    32.5k

    I meni je. Baš odigrao jako ozbiljnu utakmicu.
  • Nino Bule
    11.6k
    Nakon prvog gola osijeka mi je malo pao, a i sibenik je prestao gradit na toj strani pa nije samo on kriv. Obrambeno nakon gola je u 2 navrata bas odustao potpuno to bas ne volim vidjet, osim toga vjerovatno najopasniji sibenikov igrac danas.
  • Markelo
    2.5k
    Iskreno se nadam da će se Osijek plasirati u konferencijsku ligu. Puno bi nama pomoglo kad bi oni igrali na dva fronta. Ako ostanu samo na prvenstvu, uf bit će veselo
  • Fanboy
    2.2k
    Marin danas odličan, mogao bi biti jedan od glavnih nositelja Šibenika, a uopće nisu igrali loše protiv jednog od glavnih favorita za borbu prema naslovu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.