• NORTE
    8.9k
    onaj plavi s crtama iz 2019./20. najljepši u zadnjih deset godina (od puminog).markoli
    Oba su kopija dinamovih iz 80-ih, najbolji dresovi od 1991. do danas.
  • NORTE
    8.9k
    xavieru sam odgovarao jer je rekao da nije siguran je li iz kataloga.
    nowReplyOptions
    Bosskovitz
    Meni je odgovarao kad sam napisao da je iz kataloga.
  • xavier
    11.1k


    Nisam znao za ovaj :smile:

    Znači klasični katalog, uostalom takvi su gotovo svi adidasovi.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Dobro, treba biti realan. Dinamo vjerojatno nije ni među 50 top klubova u adidasu. Jedan Bayern ili Real dobiju kataloški dres, a nama će baš dizajneri praviti unikatan dres. Kako da ne.
  • xavier
    11.1k


    Ma ja nemam ama baš ništa protiv kataloškog dresa. Ili mi je dres lijep ili nije. Samo sam mislio zbog kvadratića, ali to je od ranije template kao što vidimo.
  • NORTE
    8.9k
    Mislim da su svi adidasovi dresovi bili iz kataloga. Puma je onaj vjerojatno napravila po narudžbi.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Fala Bogu sta je grb normalan u boji, a ne ka zadnja garnitura
  • marcio amoroso
    31.9k

    Kao što sam privatno pisao sa kolegom mislim da bi se macron jebeno potrudio oko nas. Siguran sam da bi nam oprema bila perverzna. Ovako smo kod adidasa nitko i ništa, realno.
  • xavier
    11.1k
    Fala Bogu sta je grb normalan u boji a ne ka zadnja garnituraBBB Sibenik

    Pa i zadnji put je bio normalan na prvom dresu. To što je ovaj prvi dres sličniji prošlogodišnjem trećem, to je druga stvar.
  • xavier
    11.1k


    Da, apsolutno :up:
  • Bosskovitz
    7.2k


    Adidas ima četiri "tiera" dresova. Prvi tier su oni koji se brutalno prodaju, koji su im užasno važni za brend i na kojima puno rade jer kroz njih postavljaju trendove; to su Bayern, Real, Juve, United i Arsenal.

    Drugi tier su klubovi s kojima isto puno rade na dresovima i dobivaju neke elemente unikatnosti ali najčešće ne na sva tri dresa; to su Cadiz, Osasuna, Celta, Benfica, Fulham, Leeds, Wolverhampton, Leicester, Sheffield, Cardiff, Celtic, Union Berlin, Bordeaux, Lyon, HSV, Rapid, Feyenoord, Strasbourg i Valladolid.

    Treći tier su klubovi koji još uvijek imaju okej prodaju dresova i mogu birati jedinstvene kombinacije boja unutar kataloških modela dresova, tu smo mi i uz nas su Oviedo, Zaragoza, Aberdeen, Ipswich, Basel, Rosenbborg, Kopenhagen, Maribor, Slovan, Legia, Olympiacos...

    Četvrti tier su klubovi koji biraju iz kataloga, ali kroz neko sponzorstvo zapravo ne plaćaju tu opremu.
  • marcio amoroso
    31.9k
    uqb8bzz1tmus063b.jpeg

    Ovaj odnos brojeva i slova mi je jako loš. Brojevi preveliki, slova premala.
  • Nolifer
    6.4k


    A što je sa ovim dresom na lutki kaj je bil? Zato me zbunil danas, kad sam rekao da sam vidio sva tri
  • Draž
    1.1k
    A tek brojka 7...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.