• reziser
    6.2k
    sad je prilika dati mladima da igraju
    prvenstvo odavno osigurano, pobjedili drage prijatelje, sad bi stavio sve nase mlade.... pa da vidimo tko vrijedi
  • Mr Anderson
    5.3k

    Nije baš tako bilo što se tiče njih dvojice, druge igre su u pozadini.
  • xavier
    11.1k
    Iduća (i zadnja) utakmica protiv Hajduka je 25.05. i ako se ništa bitno ne promijeni, mislim da imamo realne šanse ne primiti niti jedan gol od Hajduka u 4 ovosezonske utakmice.
  • reziser
    6.2k
    Stanko Jurić je sve rekao. Hajduk je u zadnja četiri derbija stvorio tri šanse

    pametnom dosta
  • reziser
    6.2k
    i moram naglasiti...moram
    dilaver i catharine
    dugo nismo imali takva pojačanja
    neprelazni
    odlični,
    savršeni
  • reziser
    6.2k
    i još jedan zanimljiv podatak

    Hajduk 24 godine u HNL-u nije pobijedio Dinamo na radni dan!
  • marcio amoroso
    31.9k
    Majer jednostavno ima previše oscilacija. Protiv Osijeka je bio perfektan. Gledao sam ga protiv Italije, na jednu predobru loptu dolazi nepotrebno izgubljena lopta i tako 2,3 puta. Ja mislim da je on prirodna zamjena za Olma. Nitko u Dinamu nema loptu kao on i ako bude dovoljno profesionalan i motiviran očekujem da bude jedan od najboljih igrača sljedeće sezone.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma Theo i Dilaver su jedan od najboljih stoperskih parova otkad ja pratim Dinamo.
  • xavier
    11.1k
    Hajduk 24 godine u HNL-u nije pobijedio Dinamo na radni dan!reziser

    Dobro, a koliko je uopće prvenstvenih utakmica između Dinama i Hajduka odigrano radnim danima? Pretpostavljam da se kup ovdje ne računa...
  • reziser
    6.2k

    Bilo je to redom:

    27. veljače 2013. Hajduk - Dinamo 1-2 (Jozinović - Krstanović, Ibanez) - liga
    4. prosinca 2013. Dinamo - Hajduk 5-0 (Šimunić, Čop 2, Fernandes, Halilović) - kup
    18. prosinca 2013. Hajduk - Dinamo 1-2 (Bradarić - Ademi, Antolić) - kup
    16. ožujka 2016. Hajduk - Dinamo 0-2 (Soudani, Ćorić) - kup
    6. travnja 2016. Dinamo - Hajduk 4-0 (Brekalo, Fernandes 2, Soudani) - kup
    10. kolovoza 2016. Hajduk - Dinamo 0-4 (Rog 2, Fernandes 2) - liga
    23. svibnja 2018. Dinamo - Hajduk 1-0 (Savvas ag) - kup
    Hajduk je zadnji put u tjednu slavio protiv Dinama u Kupu, a za pobjedu u HNL-u na radni dan trebali bismo posegnuti u daleku povijest. Bilo je to 4. svibnja 1995. godine.

    Tad je Hajduk na Poljudu slavio rezultatom 3-1. Prvo je 'bile' u vodstvo doveo Nenad Pralija, a izjednačio je Alen Peternac. Do kraja prvog poluvremena za Hajduk je još zabio Ivica Mornar, a konačnih 3-1 postavio je drugim golom Nenad Pralija.

    Dakle, 24 godine Hajduk nije u HNL-u pobijedio Dinamo na radni dan! Ne ide, pa ne ide...
  • markoli
    1.6k
    Nije ti to baš 100% točno, ali dvije godine gore-dolje.

    HNL
    22.08.1997. (petak) Hajduk - Croatia 1:0

    HK
    07.04.2010. (srijeda) Hajduk - Dinamo 1:0
  • reziser
    6.2k

    nisu to moji podaci, ali uvažavam ispravak
  • markoli
    1.6k
    Budemo iskoristili ovu zanimljivost za FB page. :up:
  • reziser
    6.2k

    koja je to fb stranica, žalosno ali ne znam :gasp:
    sad me sram :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.