• 000
    941
    Nije sapralo gorak okus utakmice protiv Chelsea. Dobro da Sunjicu nije sjebano koljeno, ono je bio prljav i gadan start.
  • 000
    941
    Evo vam ga na tovarski mesari.deda

    To je jedino kako su mogli igrati. Jos kad ih ona lignja ne sankcionira...

    A Dinamo... halilhodjicevski... na rezultat, mudro, takticki... Nisam to ocekivao.
  • deda
    27.4k
    I ja bi radije da smo prošli Engleze nego ove papke
  • LovroZG
    1.3k
    Neloše na kraju. Iako mislim da bi bilo manje stresno da smo išli kontrolirat tekmu. Al rezultat tu pa neka. :smile:
  • BluePhone67
    3.1k
    I ja bi radije da smo prošli Engleze nego ove papkededa

    I ja bi radije, ali ovo nema cijenu. Treba ih gazit uvijek i gdje god..
  • Kwedi
    3.8k
    "Kad nosiš dres Dinama, u svakoj utakmici moraš imati veliki motiv"

    Bjelica ❤
  • deda
    27.4k
    Najveći prigovor mi je na tom izlaženju van, u kontre, polukontre. To je bilo totalno konfuzno, neprecizno, neartikulirano. Da smo samo par puta odigrali kako Bog zapovijeda, mogli smo ih masakrirati
  • BluePhone67
    3.1k
    Kad nosiš dres Dinama, u svakoj utakmici moraš imati veliki motiv"

    Bjelica ❤
    Kwedi

    Dobar je, dobar. Imam osjecaj da je u dusi Dinamovac od rodjenja, al okolnosti kao igrac, ljubimac i gradjanin Osijeka je uvijek za javnost tezilo da je za Osijek.
  • Blaz
    350
    slatko da nemoze bit slade . :cool:
  • 000
    941
    Ovi napaljeni ko francuske sobarice, a nama obican dan u uredu.

    Najveći prigovor mi je na tom izlaženju van, u kontre, polukontre. To je bilo totalno konfuzno, neprecizno, neartikulirano. Da smo samo par puta odigrali kako Bog zapovijeda, mogli smo ih masakriratideda

    Upravo to, falio je predzadnji pas, do zadnjeg nije ni dolazilo.
  • deda
    27.4k
    To je samo znak koliko smo moćni, jer i relativno lošu partiju prema naprijed rutinski dobivamo.
  • Eduardo
    17.2k
    Olmo je dobio poštene batine... ovaj mu kurca nije svirao. Eto im posjed kad 5 dana još ne bi zabili, skroz su bili jalovi.
  • 000
    941
    Da pohvalim Rrahmanija! Stalno cekam njegovu gresku, a to s pol gurca odradi
  • BluePhone67
    3.1k
    Ma Rrahmanija bi ja zadrzao za barem jos jednu sezonu i nebi kupovao nikog niti za lijevu stranu.. Za Hnl je prejak i prema naprijed ako treba ici, a za Europu nam treba zbog visine, dobar je u obrani i moze biti jos igrat stopera.
  • deda
    27.4k
    Amir je bio vrhunski da.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.