• reziser
    6.2k
    Nakon jedne, rekao bih, rutinske pobjede, svi smo sretni. I mi i Osječani i svi koji se bore za evropu.

    Najviše bi me veselilo kad prijatelji nebi ni izborili evropu.
  • BluePhone67
    3.1k
    Bolje da igraju Europu jer oni nemaju najboljih 11 za HNL a bome niti klupu, a kamoli za Europu da nesto naprave.. Tako da ce se napalit idioti u Europi i istrosit maksimalno jer ne mogu i ne znaju igrat na dva fronta i vec u prva 3-5 kola prosut par bodova u Hnlu, a mi lagana setnja od Trga starom Vlaskom kroz Hnl do nove titule.
  • xavier
    11.1k


    Misliš da ovakvom Dinamu treba da se Hajduk istroši u Europi kako bi lakše postao prvak? :blush:
  • 000
    941
    Nadam se da Bjelica već ima igrače u pripremi za neke pozicije.
    Uvjeren sam da bi sa Ademijem/Šunjićem glatko prošli i Benficu.
    Ovako ta nesretna Benfica ostaje najveći uspjeh drumskih kokošara zadnjih 15-20g.
  • BluePhone67
    3.1k
    Misliš da ovakvom Dinamu treba da se Hajduk istroši u Europi kako bi lakše postao prvak? :blush:xavier

    Hajduk vec godinama nama nije konkurencija iako su oni za nepovjerovat jos uvjereni u tu konstrukciju bez obzira sto ih Rijeka sije redovito.. Ali i ta Europa je razlog njihove nemoci, poslovanja i razmisljanja pa idu punim sastavom, a realno su u kurcu i da su malo pametni poslali bi juniore i stadion bi opet napunili
  • dinamo vitez
    214
    Lajk za Nowotnyja :D

    Ma dok je Bjelica tu, ne bojim se ja ni 1% za HNL, a ni za Europu toliko.. uvjeren sam da će uspjeti naći zamjene u slučaju odlazaka. Podrepilo se eto u toj jednoj utakmici da nam nijednog od dva nominalna zadnja vezna nema, pa su silom prilika igrali tu Gojak i Moro, mada na tako nešto ne možeš utjecat.

    Moguće je tako i da ti se prva dva golmana ili prva dva-tri napadača ozlijede, pa opet nemaš koga stavit, to je nogomet. Oni su u fazi team buildinga svoje napravili, na svakoj poziciji imaš kvalitetnu zamjenu, a ako se obojica ozlijede, onda je krpanje.

    Ono što me najviše zanima jest sudbina Lovre Majera, jer čini mi se da mu Bjelica baš i ne vjeruje. U slučaju Olmova odlaska, mislim da će Moro biti prvi u redu za zamjenu, a Majer je igrač koji ipak ima neki pedigre, nije baš za sjedenje na klupi. Ostaje za vidjet hoće li i on Ćorićevim stopama ili će ipak uspjeti uvjeriti Bjelicu da je igrač za Dinamo.

    Ne sjećam se da je Neno od dolaska u Dinamo ikoga otvoreno prozvao od igrača, osim njega koji je među najmlađima. Ima negdje izjava tamo još sa početka sezone, nakon Rudeša gdje između redaka kaže nešto sarkastično tipa 'navodno vrijedi silne milijune, a ni protiv Rudeša se ne može nametnuti'.
  • Kwedi
    3.8k
    a majer po stilu i poziciji, najviše igrački podsjeća na bjelicu.

    možda je zato i na zubu...
  • dinamo vitez
    214
    Misliš da je to ono nešto tipa Ademi i Niko Kovač? :D
  • Mr Anderson
    5.2k
    I ja bih volio da izbore Europu. Do kraja kolovoza će biti out i u Europi i HNL-u.
  • BluePhone67
    3.1k
    Majer mi mirise na projekt, sammir&coric prodat ce se za kikiriki samo da nam nije na placi, stime da se ipak nadam da cemo uzeti neku lovu za njega za razliku od Sammira. Daj Boze da se varam. Mozda on proigra vidjet cemo, al za sada ga ne smekam niti pola posto i zasluzeno nema mjesta u ovom Dinamu.

    P.s.

    Nadam se da lynx ne cita ovo za Majera
  • Kwedi
    3.8k
    sam je kriv, al i bio je ozlijeđen prvi dio sezone pa ajd - može mu se uzeti u obzir.

    za razliku od sammira, njega se ne forsira navrat-nanos što opet nije ni loša stvar da ne dobiješ debilka tipa ćorić, halilović koji misle da su prerasli klub bez da su uopće išta odigrali.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Ja se samo bojim da krkan nema prste u neigranju Majera. Po meni trebalo ga je stavit i jučer i protiv Benfice. Nijedan naš igrač nema loptu ko on.
  • deda
    27.3k
    Dobit će on priliku neboj te se.
  • BluePhone67
    3.1k
    Ja se samo bojim da krkan nema prste u neigranju Majera. Po meni trebalo ga je stavit i jučer i protiv Benfice. Nijedan naš igrač nema loptu ko on.Mr Anderson

    Mozda, po meni je Olmo protip modernog igraca koji ima sve pa i tu loptu i dubinski pas i bolji je u igri u 2 smjera.. A takodjer Majer je najslabiji trkac od svih u veznom redu i bez lopte on ne dolazi do izraja, a mi trebamo igrace koji je kompletan a ne igraca samo sa pasom.. imamo vec kadzoira koji pogadja u trepavicu, al od igre nije to klasa za Europski Dinamo
  • dinamo vitez
    214
    Ma da je krkan u pitanju i Majer i Ivanušec bi davno bili članovi prve momčadi, sviju bi se stavljalo u izlog. Bilo je negdje da je inzistirao ljetos da i Ivanušec bude priključen Dinamu, ali je Bjelica valjda stavio veto na takvo nešto.

    Ti mladi igrači moraju igrati, a Bjelica zna da je i Majeru bilo bolje vjerojatno da je ostao u Loksi još malo, ali zov milijuna je ipak jači. Ovako kroz Dinamo opet ima neku šansu postati igrač nego da je otišao u tamo neku Sampdoriju i izgubio se u bespućima Serie A, kao Balić, Ćorić i još neki.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.