• deda
    27.4k
    Iduće godine kad stave 3. zvjezdicu počet će opća sablazan jer to znači da si upisujemo prvenstvo NDH-a. Vidjet ćeš tada istjerivanja zlih duhova.
  • davidinamo
    342
    Pobjeda i pisanje po poljudu .
  • Infinity
    15.2k
    Pisu si Schalke i Roma titule iz mozemo reci iste tvorevine. Ako je Gradjanski bio prvak NDH to ne znaci da je podrzavao sve ono zlo sto je ona nosila. Neki ljudi kao da imaju one kapke za oci sto ih konji nose, vide samo ravno. FIFA je isti savez i reprezentaciju priznavala, u ta doba nije bilo veceg priznanja, nije bilo medjunarodnih klupskih takmicenja, kao ni UEFA-e. Uostalom, kakva god da je to bila drzava, Gradjanski je bio prvak iste. A vidimo i po mnogo cemu da bi neki koji istu ligu nisu igrali vrlo rado da su ju igrali. Ne bi voljeli da su ugaseni, al bi rado da su danas veci Hrvati od svih Hrvata i da su to dokazali u doba kad su neki bjezali od hrvatluka.
  • markoli
    1.6k
    Rapid Beč je bio prvak Njemačke u to vrijeme i šta onda. Još će ispasti da smo profitirali s ww2, a oni eto jadni bili potlačeni. Zaboravljaju da je to sve "naplaćeno" deseterostruko u godinama iza toga...
  • deda
    27.4k
    Nabrijani smo kao da igramo sa Slavenom.
  • BluePhone67
    3.1k
    Napeto ko babina sisa :grimace:
  • reziser
    6.2k

    Nebih,volio znati kolko je to napeto :rofl:
  • BluePhone67
    3.1k
    Nebih,volio znati kolko je to napeto :rofl:reziser

    Da bas ne stavljam mlohave, pjegave i visece itd.. Ove bakice se mogu uvijek pogledati.

  • reziser
    6.2k
    E to je vec napeto, a tak bu i sutra...

    U kojoj minuti bu prekid? 62?
    Deckima koji idu dolje...sretno :strong:
  • BluePhone67
    3.1k
    Samo danas treba uci tvrdo i pametno i lukavo cekat da preuzmemo teren kroz tijek utakmice, nama rezultat na prvu nije primaran i ne treba srljat pod svaku cijenu jer njihovih gresaka ce biti dovoljno da to rijesimo svoju korist, pogotovo kada znamo da su oni egoisticno napaljeni, a zapravo su naivni da su bolji od nas.
  • deda
    27.4k
    Samo ih čekat na kontre i pustit da se ispušu
  • Mr Anderson
    5.3k
    Imamo ekipu s mudima koja se tamo neće usrati ko što se nekad znalo događati. Mislim da neće ni oni srljati jer zna Siks da bi mu to bilo samoubojstvo. Iako nama nema utakmica neku preveliku važnost, jako bi volio da ih dobijemo i sasiječemo im tu njihovu naraslu euforiju i bahatost u korijenu.
  • reziser
    6.2k
    nebi ja njima dao da nas stiscu pa da idemo na kontre.
    ja bi stisnuo visoki presing, jer im obrana nije najjača, pa nek se useru. Ak im damo posjed lopte, neki pritisak, onda se i njihova publika digne, a ja bi ih rađe primirio našim pritiskom, brzim golom pa nek pjevaju borbene
  • 000
    941
    Samo neka odigraju kao što su igrali veći dio sezone, odgovorno, timski, sa mudima, i pozitivan rezultat nebi smjeo doći u pitanje.
  • reziser
    6.2k
    mi više nemamo jazavce u momčadi, ne sumnjam u ratnički duh momčadi i da se neće dat zajebavat.
    Postavit se kao u evropi (nek i prijatelji malo osjete duh evropskih tekmi) i uvalit im par komada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.