• deda
    27.2k
    Ma samo neka ne izgledaju kao protiv Zaprešićana.
  • BluePhone67
    3.1k
    fqb2t2y2hzwhqpbr.png

    Za @bosskovitza sa Sneta jedna slikica vjerujem da cita.
  • dinamo vitez
    214
    Za mene je prva utakmica dana od 16:00 na Areni sport, dvoboj plavih pilića sa vršnjacima iz Londona. Ovi 'vječni derbiji' su derbiji još samo prijateljima sa juga.
  • deda
    27.2k
    Tako se i ja Vitez osjećam. Ova utakmica protiv tovara mi je iskreno nekako na 13. mjestu po intenzitetu narajcanosti ove sezone.
  • LovroZG
    1.3k
    Hajduk igra s dosta visoko postavljenim bekovima. Ak odigramo na kontre, bit će puno prostora za Oršića i Šituma/Kądziora. Ak napadnemo njihovi bekovi će im se morat koncentrirat na obranu šta im više-manje uništava napad. Kak im je obrana općenito slabiji dio momčadi(Posavec i Lopez znaju kiksat, Bradarić je defenzivno dosta zelen), meni se druga opcija čini boljom.
  • dinamo vitez
    214
    Ne vidim u ovoj njihovoj momčadi nijednog iskusnijeg igrača koji bi znao 'tući'. Jedino su nas tako uvijek i dobivali. Sve neki fini juniori, Nejašmić, Palaversa, Bradarić, jedino Caktaš (26) i Gyurcso (28) iznad 24, a i oni su ofenzivci.

    Mislim da ovo moramo dobiti i pritom ih dobro istući.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Pregazit ih danas. Bas pregaziti.
  • reziser
    6.2k
    dilaver i catharina moraju biti na visokom nivou, postavit se kako treba, hrabro i odlucno
  • marcio amoroso
    31.8k

    Hajduk igra sa tim širokim napadačima i pokušava izvući stopere van šesnaesterca, zato taj Caktas toliko zabija. Samo moramo biti dovoljno mudri i pojest ćemo ih.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Pretpostavljam da će Dilaver preuzimati Caktaša visoko, a Theo ostajati kao osigurač. Ako će naši bekovi pratiti te njihove široko postavljene špice, bitno je da krila isprate svoje bekove. Zato nekako mislim da je Šitum bliži prvih 11 nego Kadzior.
  • 000
    941
    Dinamov kroničar Miroslav Tomašević izvadio je podatak da je Franjo Wölfl najbolji strijelac Zagrepčana u prvenstvenim derbijima s Hajdukom ikad! U 14 navrata Wölfl je tresao splitsku mrežu, iza njega su Gustav Lešnik (12), pa Eduardo (7), Mlinarić (6), te Ž. Čajkovski, Benko, Zambata, Igor Cvitanović, Viduka, Čop i Soudani (svi po pet golova)... A u derbi okršajima Zagrepčana i Splićana u svim natjecanjima (prvenstvo, Kup i Superkup), opet je najviše golova za Dinamo zabio Wölfl (15), ispred Lešnika i Zambate (po 12), te Eduarda, Cvitanovića i Čopa (svi po 8).
  • markoli
    1.6k
    Baš sam čitao to jučer u SN - članak o Eduardu. :smile:
  • reziser
    6.2k
    koliko naših bude dolje...?
  • deda
    27.2k
    Malo, 100-200
  • reziser
    6.2k
    radni dan, veliki bodovni plus....i onda je to tako
    neki i rade
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.