• thomas22
    256
    Zebeca poznajem osobno godinama jako dobro, i poslovno smo suradivali nesto sitno, uglavnom prodal bi i rodenu majku ako ima koristi, proracunat je do amena
  • vjeko1701
    5.9k
    Dobro, da se možda malo previše priča o suđenju, da, ali uspoređivati to s južnim vertikalama....pa jbt na snetu već imaš teorija da je jučer namjera suca bila da se oslabi Osijek kako bi Rijeka za vikend dobila i to sve da se Hajduk udalji od europe. To je već razina prihološkog poremećaja, paranoje, shizofrenije. Znači u derbiju Dinama i Osijeka koji je mogao rješiti ili potpuno zakomplicirati prvenstvo najviše je oštećen - Hajduk i to je bila glavna namjera suca. Pa to je već patološki.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    a da ne pričamo kako je tome svemu prethodio nesvirani "faul" na Kalinićem kod gola Belupa za izjednačenje.
  • hp457
    9
    zebeca znam jer je dosta sudil županijsku ligu i uvijek se je držal kaj da je svijet osvojil
  • Carrasco
    3.9k
    2:08 - nije penal, 7:54 - penal. Ja sam idiot očito kad ne vidim razliku u intezitetu u ove dvije situacije.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ti sudački eksperti će reći da je sudac pogriješio samo ako je baš nešto očito da ne može biiti očitije.
    u slučaju nekakvih li-la stvari, reći će da je sudac u pravu i kraj priče.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.