• reziser
    6.2k
    Ja sam već napisao da mi to više nije penal nego što jexavier

    da li bi sudio taj faul na centru?
    zasto se VAR nije oglasio ako je sumnjiva situacija (vise je nego nije ili obratno)

    i da se VAR uključio, opet ide ljudska PROCJENA...
    no nebitno...
    jako sam zadovoljan tekmom i nadam se takvoj (s našom pobjedom) u nedjelju
  • reziser
    6.2k
    Normalno da imam pravo.Sljeme

    drago mi je da si sretan :ok:
  • Crusades1986
    9.5k
    U pravu je deda, dirao je loptu.
  • deda
    27.4k
    Ma kužiš što hoću reći, sudci rade greške, to je ljudski. Može ih napravit 15 na tekmi, ja neću reći a. Ali kad vidim namjeru tj. kalkuliranje u suđenju to me smeta.
  • reziser
    6.2k
    sudci rade greškededa

    kod nas su to odmah krađe, lopovi....
  • Sljeme
    1.7k
    Žuti karton za to, a na Majeru nije ni faul. Ma slučajna greškica se potkrala inače vrhunskom sucu.
  • deda
    27.4k
    A ja se sad kladim u 100 Eura da je Zebec imao namjeru. A ta namjera je bila, ne smijem ja biti odgovoran ako netko izgubi. A to nije stav s kakvim se sudi, jer automatski pobija tvoju neutralnost, tvoje rasuđivanje. Ti moraš suditi po kriterijima i pravilima, a ne predumišljajima, bez obzira koliko oni čak i ljuski pozitivni bili. Pravda mora biti slijepa.
  • Majki2111
    2.6k
    Moram pohvalit komentaotra Živkovića. Izvrsno komentiranje. Najkvalitetniji na Areni. Čudo od komentiranja utakmice i intervjui i sve.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Moram pohvalit komentaotra Živkovića. Izvrsno komentiranje. Najkvalitetniji na Areni. Čudo od komentiranja utakmice i intervjui i sve.Majki2111

    Hahahahahahahahahh. On, Blažićko i oni panjevi što komentiraju košarku na Areni hr su sve samo ne dobri komentatori.
  • LovroZG
    1.3k
    ali negledanje vara nakon sumnjivog penala, tj. nereagiranje var sudaca nije greška nego je namjera.deda

    Moguće da je bila tiha provjera pa je zaključeno da se nema šta pregledavat.
  • Majki2111
    2.6k
    On meni baš odlično komentira. Janečić mi je dobar i Glavan može proći. Onaj Bilić mi je loš jako. Blažićko kolko je dobar za F1 tolko je loš za nogomet.
  • jp23
    2.2k
    Jedno dobro komentiranje utakmice ne znači nužno dobar komentator... Uzmi primjer Blažićka, bio dobar na SP 2010, a vidimo koliko je ogavan kad komentira Dinamo i svakom prilikom hvali braću dalton za njihov "vanredni učinak u unaprijeđenju Dinama" i njihovu "borbu protiv sila zla".

    Stavio sam ovo pod navodnike radi sarkazma, al ne bih se čudio da je taj klaun imao identično takve komentare
  • db-izbjeglica
    12.6k


    ovo sam odmah tokom utakmice vidio.
    doslovno čisti start, jer čovjek odnosi loptu, koja mijenja smjer, brzinu, klasično čišćenje.
    ako je ovo žuti karton, onda je ono na majeru čisti penal, jer škorić čak nije promjenio smjer lopte, niti njenu brzinu, jedva ju je pipnuo, da ga škorić nije pokupio, majer je mogao stići do lopte bez problema.

    međutim to nije nikakva krađa, dogodi se i jbg, sudac je možda i pod dojmom mađarevog vrištanja, previjanja i pristiska cjelokupne osijekove momčadi i klupe dodjelio žuti karton.

    isto je bila situacije u drugom poluvremenu gdje je igor silva išao, netko od dinamovih igrača je napravio čisti faul, možda i za žuti, sudac nije sudio ni faul.

    kad bi išli secirati, našli bi još nekoliko očitih grešaka suca, na obje strane.
  • Keyser Soze
    8k
    Stvarno je čovjek svjetsko čudo... Nije mi jasno kako ga ESPN još nije uzeo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.