• og1986
    2.9k
    Dajem prijedlog da se otvori tema za sljedeću utakmicu. Igra se protiv rivala is pobjedom smo korak bliže naslovu.
  • Crusades1986
    9.3k
    I pred kraj utakmice je nama dosuđen korner nakon što je Ademi zadnji igrao loptom, ako ćemo bit picajzle.
  • deda
    26.3k
    I pred kraj utakmice je nama dosuđen korner nakon što je Ademi zadnji igrao loptom, ako ćemo bit picajzle.Crusades1986

    Sve je to skupa dokaz da nema govora o krađama, već o greškama. Problem je što ste vi braćo pojam greška poistovjetili s krađom. Dakle problem je vaš.
  • reziser
    5.8k
    Mislim u smislu da niti jedan derbi ne može proći, a da netko nije "pokraden" za penal, gol.namodi grebza

    i ne samo derbi, ali to je normalno, imas puno diskutabilnih situacija, a sad ima uno kamera VAR. pa se automatski o tom puno priča....činjenica je da KLUBOVI (dinamo i osijek) ne potenciraju takve teme, nego samo portali, forumaši....
  • Crusades1986
    9.3k
    Pa ja sam zadnji spominjao nekakve krađe i urote. 3 forumaša cijelo vrijeme pričaju o "krađama" na štetu Dinama i guranju Osijeka. Ne samo utakmica jučer nego cijelo prvenstvo.

    Odlična utakmica jučer, ovdje je gora kmečaona nego kod tovara.
  • reziser
    5.8k
    odlična utakmica, dobro suđenje, sve u svemu evropski!
  • Sljeme
    1.5k
    To je jedna, odnosno dvije situacije koje odlučuju tekmu. Bilo je tu još niz krivih odluka, ovo su samo najveće. Uopće dat takvom jednom sucu nedavno suspendiranom (baš radi ovakvog suđenja) da sudi najjaču utakmicu lige u direktnoj borbi za prvo mjesto, već je u startu jasno u kojem smjeru bu to išlo.
  • reziser
    5.8k
    ok
    evo
    imas pravo...

    :clap:
    zadovoljan?
  • Sljeme
    1.5k
    Normalno da imam pravo.
  • deda
    26.3k
    I to gora kmečaona ti je jako loša fraza. Tovari kmeče na svaki kurac i njima je to postao gen, imali razloga ili ne, ja ovdje imam dojam da ljudi razumno razgovaraju o kriteriju, varu, naravno neki možda previše emocionalno pa ispada da je kmečaona. Ja ponavljam još jednom, sve na ovoj utakmici odluke su ok, ili su greške bez namjere, ali negledanje vara nakon sumnjivog penala, tj. nereagiranje var sudaca nije greška nego je namjera. Tu nema zbora. A ja komentiram ono što se vidi da je namjera, a ne greška. Greška je bio i žuti karton Ristovskom jer je njegov start bio potpuno identičan Škorićevom. Dakle, igranje po lopti, pa po nogama igrača. Ali to je greška, jer var na to ni ne treba reagirat.
  • xavier
    11k
    a što ćemo s drugom situaijom? donesena ispravna odluka?reziser

    Ja sam već napisao da mi to više nije penal nego što je, ali nitko nije promijenio odluku koju je sudac na terenu donio tako da s VAR-om nije donesena "lošija odluka" nego bez njega.
  • Crusades1986
    9.3k
    Greška je bio i žuti karton Ristovskom jer je njegov start bio potpuno identičan Škorićevom.deda

    Ne, nije. Ristovski nije vidio lopte.
  • deda
    26.3k
    ajd stavi gif
  • Crusades1986
    9.3k
    Zamolit ću kolegu @Eduardo da to napravi ako nije problem.
  • deda
    26.3k
    Može, ja sam se uvijek spreman posut pepelom jer nisam 100% siguran, ali tako sam vidio stvar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.