• Sljeme
    1.5k
    Ma odličan je bio da. Top sudac uz bok Matocu, Pajaču i Strukanu. :D

    Ajd' ovak - više manje me zaboli za jučerašnje suđenje. Jel tak razumljivije?Neki tip sa Zapada

    Mene ne zaboli jer sam navijač Dinama, a ne neki usputni pratitelj nogometa.

    Oba su bila penala.
  • Crusades1986
    9.3k
    Ako su dva nedosuđena penala, onda je i Majer u najmanju ruku trebao dobit crveni. Ako ćemo bit picajzle.
  • Neki tip
    18.4k
    čime do drugog penala ni ne dolazimo, a "prvog" nije ni bilo

    Draže bi mi bilo da se zaključa ova tema, nego što se nakon dobre utakmice i koraka bliže naslovu bavimo suđenjem i to u tekmi gdje se griješilo na štetu oba kluba.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Zanimljivo kako niti jedan derbi ne može proć bez sudačkih repova :smile:
  • reziser
    5.8k
    Na prvu čisti penal, iz drugog kuta se vidi da ipak nije.xavier

    govorim u Majeru u 16 metara
  • reziser
    5.8k

    svi smo mi tu navijači dinama, samo su neki realni ali neki ne :joke:
  • reziser
    5.8k
    Zanimljivo kako niti jedan derbi ne može proć bez sudačkih repovanamodi grebza

    uoće ne mislim da ima repova, ponavljam, po meni dobro suđenje, a ovi repovi, sam malo komentiramo ;)
  • xavier
    11k
    govorim u Majeru u 16 metarareziser

    Ok, ti govoriš o drugom, ali što onda s prvim gdje je VAR ispravio krivu odluku koju je sudac donio jer je s njegove strane stvarno izgledalo kao penal? Nije li bolje da se na kraju donese ispravna odluka?
  • Sljeme
    1.5k
    Veliš maloprije da je bio čisti penal i onda veliš da je bilo dobro suđenje. Ajde dobro, ima smisla.
  • reziser
    5.8k
    Nije li bolje da se na kraju donese ispravna odluka?xavier

    naravno da je
    a što ćemo s drugom situaijom? donesena ispravna odluka?
  • reziser
    5.8k
    Veliš maloprije da je bio čisti penal i onda veliš da je bilo dobro suđenje. Ajde dobro, ima smisla.Sljeme

    sve u svemu dobro suđenje. ak se ne slazes- tvoje pravo. Za penal se ne bunim, samo me jebe zakaj se VAR nije aktivirtao, bar za pogledati....
  • reziser
    5.8k
    da je bilo dobro suđenje.Sljeme

    a kvaliteta suđenja se ne sudi samo na osnovu jedne situacije... al nebi s tobom o tome...
  • Keyser Soze
    7.8k
    Mislim u smislu da niti jedan derbi ne može proći, a da netko nije "pokraden" za penal, gol... Vidim tovari već kmeče jer će Bebek suditi derbi, al dobro njima je to u krvi tak da nakon kaj ih nakantamo očekujem kmečanje zbog 5 nesviranih penala za ajduke.
  • deda
    26.3k
    Kod prve situacije je sudac napravio grešku jer nije dosuđen korner već gol out, ako ćemo biti picajzle.
  • reziser
    5.8k
    nije dosuđen korner već gol out,deda

    apsolutna greška.... slazem se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.