• Neki tip
    19k
    Valjalo bi ZG Holdingu ponudit da se po njemu nazove Maksimir. U jednakom su stanju.
  • Nolifer
    6.4k


    Ahahaha, da, Zagrebačka Holding Arena Mikija Bandića, daj zamisli... :down:
  • Crusades1986
    9.5k
    Močinić u Šibeniku
  • Eduardo
    17.2k
    Ivan Močinić u Šibenikudeda

    deda napisao prije 3 sata :grin:
  • Eduardo
    17.2k
    • Rijeka - 6 pobjeda u nizu
    • Gorica - 7 utakmica u nizu bez pobjede
    • Hajduk - 1 utakmica u nizu s upućenim udarcem u okvir gola

    Imamo dosta teži raspored do kraja.

    Raspored Dinama i Osijeka do kraja HNL-a:
    31. kolo

    • Rijeka - Osijek
    • Dinamo - Hajduk

    32. kolo
    • Slaven Belupo - Dinamo
    • Osijek - Varaždin

    22. kolo (zaostala utakmica)
    • Hajduk - Dinamo

    33. kolo
    • Gorica - Osijek
    • Rijeka - Dinamo

    34. kolo
    • Osijek - Šibenik
    • Dinamo - Varaždin

    35. kolo
    • Gorica - Dinamo
    • Lokomotiva - Osijek

    36. kolo
    • Dinamo - Šibenik
    • Osijek - Istra 1961
  • SAS1987
    13.2k
    Osijek ima povoljniji raspored.
  • Infinity
    15.2k
    Ja bi cak rekao da su sanse po svakom kolu tu negdje. Nemamo mi nigdje laganicu, a oni da idu na noz ili suprotno. Imamo derbije naredni kolo, u 33. nas ceka tezak posao i jedne i druge. Osijek rijetko uzima bodove u Gorici, a ni Dinamo se ne proslavi tako cesto na Rujevici. Ostala kola djeluju da bi i jedni i drugi morali dobiti. Mi imamo +2 i utakmicu manje. U tromecu Hajduk, Hajduk, Rijeka trebamo cetiri boda i ovu ostalu buraniju otresti za titulu. Sve je u nasim rukama. Utakmice nece biti nista lakse, a vala ni teze nego Osijeku, a jos smo u ogromnoj prednosti.
  • Mališan
    1.7k


    Khuen Hedervary Arena u najavi
  • Eduardo
    17.2k
    Što se tiče Osijeka...

    Uzeo sam malo veći uzorak njihovih gostovanja u Rijeci, tj. zadnjih 20 utakmica u kojima su upisali samo dvije pobjede (1:5 - 2009. i 1:2 - 2017.), čisto iz razloga da se vidi koliko teško prolaze tamo. Ako pogledamo zadnje tri sezone (5 utakmica) njih tri su završile 1:1 uz dvije pobjede Rijeke od 3:1 i 1:0. Rijeka nam je trenutno najveća nada da nam ih malo skine s grbače.

    S Varaždinom igraju doma i sve manje od pobjede hendikepom bilo bi iznenađenje.

    U Gorici su odigrali 5 utakmica uz učinak od 3 poraza, jedne pobjede i jednog neriješenog. Dobili su jedino prvu utakmicu koju su igrali tamo (2018.). Još jedno teško gostovanje, ali s obzirom kako Gorica igra u zadnje vrijeme i da su u nizu od 7 utakmica bez pobjede teško da možemo očekivati kiks. Međutim do tad ima još nešto vremena pa ćemo im dati kredita da se oporave pošto i njima gori i potreban im je svaki bod.

    Za zadnja tri kola imaju Šibenik (doma), Lokomotiva (vani) i zadnje kolo Istra (doma). Po meni vrijedi ista stvar kao i za Varaždin. U nekoj boljoj formi bi Lokosi možda u ovom trenu imali šanse, ali ovako ne vidim način da nešto učine po pitanju otkidanja kojeg boda šaranima. Istru su dobili u zadnjih 8 domaćinstava s tim da je u tih 8 utakmica Istra zabila jedan jedini gol (2017.).

    PROGNOZA;15 od 18 bodova

    Mi imamo dva puta Hajduk gdje bi nam upisao 4 boda (da se ne zaletim i ne budem pohlepan, iako bi i 6 bodova bilo realno za očekivati).

    Zadnjih 5 gostovanja u Koprivnici prošli smo neokrznuti što nam daje za pravo očekivati nova 3 boda. Iako je taj Slaven zaista poput vjeverice što se tiče skupljanja bodova. U zadnjih 10 utakmica skupili su 8 neriješenih te po jednu pobjedu i jedan poraz. Zadnjih 5 domaćih su odigrali neodlučeno (između ostalih s Osijekom i Hajdukom).

    Na Rujevici ću prednost dati Rijeci ili tipovati X, a nadati se i priželjkivati pobjedu Dinama.

    Varaždin doma mora završiti pobjedom bez stresa.

    4 pobjede iz 5 susreta igranih u Gorici nudi nadu u optimizam. Ove sezone nas baš muče, iako smo uzeli maksimalnih 9 bodova do sada. Ipak ću tipovati X, a nadati se i priželjkivati pobjedu Dinama kao i na Rujevici.

    U zadnjem kolu Šibenik mora pasti, jednostavno mora. Već su nas koštali 5 bodova ove sezone, pobijedili nas na Maksimiru i red je za naplatu dugova.

    PROGNOZA;14 od 21 boda

    UKUPNO;
    • Dinamo Zagreb - 82 boda
    • Osijek - 81 bod
  • Krizy
    35k
    85-80 za Dinamo :grin:
  • markoli
    1.6k
    Ostajemo na +5. U odnosu na prošlu/prekinutu sezonu imam osjećaj da nam je klupa dosta tanja. To bi mogao biti izazov, ali kvaliteta je na našoj strani.
  • Mališan
    1.7k
    Šibenik nije dobio licencu za 1. hnl, od drugoligaša dobili samo Cibalija i Dragovoljac
  • xavier
    11.1k


    To je samo prvi krug u kojem uvijek netko ne dobije, na kraju svi dobiju u drugom krugu.
  • SAS1987
    13.2k
    od drugoligaša dobili samo CibalijaMališan

    Izgleda da je Cibalia financijski stabilizirana? :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.