• deda
    27.6k
    Je li se igralo 90 minuta, odnosno do posljednjeg sučevog zvižduka?Neki tip sa Zapada

    Je, i svi su dali 120% :yum:
  • cron1ck
    1.5k

    Moram reci kako su ljudi poceli vise cijeniti HNL, to vidim po ekipi s faksa da sve vise prati, ali i po tome kad se pokrenula prica oko regionalne lige, svi su bili protiv i rekli da nam to ne treba.
  • reziser
    6.2k
    još da je hnl na nekoj dostupnijoj tv...gledanost bi bila iznad svih očekivanja, samim time i posjećenost na tribinama

    moje mišljenje je da je pad navijača došao s trenutkom od hnla nije bilo na hrtu....
  • Infinity
    15.2k
    HNL danas pljuju samo oni koji nisu godinama sjeli i pogledali jel ista napredovalo. HNL je top i uz jos rada ce se uglaviti medju 10-13 najjacih liga Europe, a sto se mene tice hejteri ne moraju ni gledati, njihov je gubitak.
  • cron1ck
    1.5k

    Definitivno ovo za TV, to se najbolje prosle godine vidjelo kad je bilo polufinale kupa na HRTu i koja je bila gledanost. Treba reci i da su nasi rivali s Juga stvorili takvu sliku zbog prozivanja ove lige močvara, tramvaj liga i tako dalje.

    hejteriInfinity
    Ljudi koji bi pratili Superligu :razz:
  • Neki tip
    19k
    Moram reci kako su ljudi poceli vise cijeniti HNL,cron1ck

    Evo bio danas s jednim frendom/znancem u parku s našim klincima i pita me kad je točno tekma večeras (inače samo Dinamo u Europi pogleda, a i to ne uvijek, Ligu prvaka, repku na prvenstvima).. reko', nije valjda da ćeš i ti HNL pogledat? Veli da se baš zainteresirao, da će sigurno pogledat.

    I šalje poruku na poluvremenu da je baš dobra tekma, "prava europska". :)
  • reziser
    6.2k
    da je HNL na HRTu bilo bi to super za gledanost. za popunjenost tribina
    ali od toga ništa...lova je lova...jbg
  • reziser
    6.2k
    Ljudi koji bi pratili Superligucron1ck

    nebi gledao te prjateljske tekme....100%
  • LovroZG
    1.3k
    ali od toga ništa...lova je lova...jbgreziser

    HTV-u bi se isplatila svaka lipa da otkupe prava, al oni su jednom davno bili vizionari i nisu htjeli prenosit sve tekme, jbg. Nisam siguran niti da bi to oni danas htjeli jer je pet tekmi po kolu količina sporta koju oni jedva prenose u dva tjedna.
  • Mulec86
    389
    Mislim da glave zadužene u HRTu za sport imaju neke komplekse iz prošlih vremena i vjerovatno inat prema tome da se nije pogodovalo nacionalnoj televiziji kad im je arena uzela HNL. Da nemaju love za to, a imaju za neke nebitne pizdarije di nemamo niti jednog predstavnika, al je eto to trend prenosit mi nejde u glavu. Uz HNL fakat je sramota da ne prenose i reprezentaciju pa niti sportove kojima su nama ko naciji bitni, pikiram na rukomet. O tome da se sloze prava za sve utkamice nasih predstavnika u europi necu ni pricat (imaju brat bratu 150 kanala sve bi mogli ugurat kolko god da se tekme igrale u istom terminu) . I ta shema s utorak/srijeda ligom prvaka mi nije jasna također sve me malo podsjeca na šugoslaviju i par nepar tablice.
  • Infinity
    15.2k
    Meni je draze da imamo sve utakmice na Areni ili nekom petom kanalu nego jednu na HRT-u, pa makar tih pet ganjao preko streama. HNL je sve bolji i sve vise imamo po 2-3 derbija u tjednu i nema mi smisla da se bira jedna utakmica koja ce se prenositi.

    Oni s HRT-a da zele ista prenositi mogli bi otkupiti dio prava i dobiti jednu utakmicu tjedno. Logicno da bi to bila utakmica Lokomotiva - Varazdin, a ne Osijek - Dinamo, ali njih ne zanima bas nista. Sto bi? Ma tko ce to?
  • deda
    27.6k
    Ivan Močinić u Šibeniku
  • Infinity
    15.2k
    Kad god ga netko spomene kroz glavu mi prodje 'kakva lopta Mocinica' :lol:

    Imao je potencijala, al nakon Rapida silazna putanja. Sibenik je fina sredina za ozivjeti karijeru. Pred njim je jos 7-8 godina nogometa, a Sibeniku sigurno ima sta za ponuditi. Vjerojatno ga vide kao neku zamjenu za Bulata.
  • Nolifer
    6.5k
    U tijeku su pregovori s novim generalnim sponzorom koji bi u sklopu dugogodišnjeg paketa trebao kupiti i ime stadiona. U klubu ne žele otkriti detalje prije nego što posao bude ugovoren, ali kako doznajemo pregovori su ozbiljnoj fazi. Osijek će izaći u javnost s imenom generalnog sponzora kada budu potpisani ugovori u suradnji koja bi klubu trebala donijeti dodatnu financijsku stabilnost. Ako pregovori budu uspješni, Osijekov stadion bit će prvi u Hrvatskoj koji će nositi ime generalnog sponzora, a bit će i jedan od najmodernijih nogometnih zdanja u regiji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.