• Keyser Soze
    7.8k
    Očekujem video na Zoninom Youtube kanalu sa svim golovima Dinama u europskoj sezoni :joke:
    Ako ga bude nadam se da neće biti skinut kao zadnja dva.
  • Eduardo
    16.8k
    Očekujem video na Zoninom Youtube kanalu sa svim golovima Dinama u europskoj sezoni :joke:
    Ako ga bude nadam se da neće biti skinut kao zadnja dva.
    namodi grebza

    Nema smisla jer nam skidaju kompilacije dok neki drugi kanali uredno stoje, a koriste iste materijale kao i mi. Možda objavi netko čiji kanal i ime nije na piku.
  • Nolifer
    5.9k
    I kad gledaš ove sezone, Diname je ostao dulje od Barce i Messija u Europi.. Kaj je odlično

    Kaj se videa tiče, skupio sam sve uglavnom golove, izbacio sam neke, tako da će bit tip top kad izađe. Ne znam kad će, jer je dosta zaeban taj editing. A mjuza će bit malo žešća ak se slažete. Neki instrumental sam ubacil... :wink:
  • Eduardo
    16.8k
    pusti mjuzu i ostavi komentatore :up:
  • Nolifer
    5.9k


    Vidjet ću kak će se sve uklopit. Možda na nekim golovima samo
  • Keyser Soze
    7.8k
    Svaka čast na trudu!
  • Nolifer
    5.9k


    Hvala, no ništa unaprijed, dok ne izađe van...

    Teško mi je gledat tekme protiv Ferencvaroša i Villareala, mislim da ću ipak završit sa sretnim završetkom video... a ne tužnim...

    U principu sam gotov, kroz vikend upload

    Trebam pomoć, Uefa-Mafia mi briše video sa YTa, probat ću nešto smislit...

    Ovu tekmu sa Villarealom sam ubacio samo Oršićev gol, a Uefi je problematično Krasnodar u gostima i Wac doma il isto u gostima. To je nekih skoro 90% videa.. Tak da pojma nemam kaj da napravim. Da ne odem u off previše sad
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ne kužim ovu kmečaonu

    zaleđa nije bilo, za malo, ali sve je regularno.
    je da je ta sitnica dinamo možda koštala polufinala EL, ali tako se dogodilo.
    što da je gol poništen i dinamo se nekako dočepao polufinala, jel bi onda španjolski novinari isto trebali pisati ovakve članke, jer su villarrealu poništili regularan gol?

    čovjek tu secira konkretne situacije:

    igranje rukom - penal
    lakat u glavu - penal
    nepostojeće zaleđe - priznat gol
    igranje rukom - penal
    zaleđe - poništen gol

    da bi dokazao kako je var cirkus :brow:
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Nemojte zaboravit da smo imali i onu ruku tj penal dosuden doma protiv spanjolaca. Npr dan prije na utakmici LP-a PSG-u se nije sudila identicna ruka. Zalede i ta ruka tesko se moglo proci Villareal.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    zaleđa nije bilo, ruka je bila.

    jedino na što se dinamo može žaliti je moguća ruka villarrealovog igrača u 16m koja uopće nije provjeravana VAR-om.

    bio je i onaj pogrešno dosuđeni korner za villarreal i to je zaista cirkus što VAR nema pravo ispraviti, poslije toga je lako mogao pasti gol (bila je stativa).
  • xavier
    11k


    Pa to sam komentirao na VAR temi. Znači novinar piše protiv VAR-a i kao argumente za to navodi nejasna pravila oko određenih situacija kao da VAR služi za donošenje pravila, a ne za detaljni pregled toga što se dogodilo.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    apsolutno možemo pričati o pravilima za ruku u 16m, koja su krajnje debilna i/ili nejasna, ali zaleđe ili je ili nije. ne vidim poantu kukanja na situaciju u kojoj nije bilo zaleđa, gdje je jedan dinamov igrač glupo izgubio loptu, a drugi zakasnio u izlasku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.