• Papastrumf
    9.9k

    O cemu ti pricas deda? Posudjivao je dinamov novac s tajnog racuna u Klagenfurtu, a s kojim je raspolagao Mamic. Pa to je sastavni dio optuznice na novom sudjenju.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Mislim svi ovi potpisnici su isto u kurcu da su se potpisivali da su uzimali novac od ZM, a za uslugu igranja nogometa koji su pružali Dinamu. Nisu mogli inzistirati barem na tome da Dinamo bude s druge strane potpisa?

    Da ne velim tu pitanje njihove obveze poreza na dohodak.

    Samo tak potpisati uzeo sam 30.000 nečega, svaka čast!
  • martens
    323
    Goebbels je bio genije. Nije vazno sta je laz, a sta istina, vazno je da samo dovoljno dugo i dovoljno bezobrazno ponavljas fraze i ljudi ce s vremenom past na svaku kiflu koju im prodas.

    Evo vidimo i tu prolazi lakocom, ma 2 posta na fejsu su mu bila dosta da povjeruju ljudi da je ovaj isplacivao igrace iz svog dzepa i da Dinamo 2005-06 nije imao za burek.

    Majstor manipulacije i pakiranja lazi, dobro mu sljedba i kaze, bio bi on vrhunski politicar.
  • Bosna86
    11.6k
    Majstor manipulacije i pakiranja lazi, dobro mu sljedba i kaze, bio bi on vrhunski politicar.martens

    Ovo je jako zanimljiv dio... Hrvati su najjaci u cipelarenju ljudi koji su na podu i u pranju ruku od nedjela koja su podržavali ... Kroz sve ove godine, bio sam uvjeren da će mu se to dogoditi... Kako mu se to nije dogodilo je velika enigma za mene... S obzirom da ga mediji ignoriraju, očekujem da će rulja ipak naci neku novi zanimaciju a da će on ostati sam na nebranjenom teritoriju u sljedećoj optužnici koja je čak i ozbiljnija od ove prve
  • Mali Zeus
    9.7k
    Mantra da je on spasio dinamo svojom lovom, da je klub bio pred gašenjem i da su ga, ne znam tko, htjeli uništiti postoji odavno u javnosti. A teoriju da je spasio dinamo tj koje točno godine mijenja svaka 2 tjedna. Slična priča o tome kako je vodio navijanje na Poljudu.
  • Crusades1986
    9.8k
    Prvi pendrek kluba i manipulativna seljačina ne mogu danas izbacit iz ustiju Futsal Dinamo i "šačicu navijača koja stane u malo veći lift".

    Samo tako naprijed. :cool:
  • Zambatine škude
    2.1k
    Ako se napada Mamića onda se treba napadati tamo gdje ima mesa, treba izbjegavati pucnjeve u prazno.markoli

    Kakav pucanj u prazno čovječe.

    Lik uleti u novonastali subjekt s agencijom od 150 igrača koje nema gdje drugdje ni prodati ni izložiti osim u Dinamu. I onda s jedne strane kao ovlaštena osoba za zastupanje Dinama dogovara (a potpisuje Vrbanović ili pas od Nikkyja Vuksana, nebitno za ovaj dio priče) pozajmice od samog sebe dok dere masnu lovu na transferima od igrača iz vlastite agencije.

    Znači čovjek proda Balabana u Aston Villu za šest milijuna funti. Od toga pet milijuna podjeli s Boškom, a milijun sjedne na račun udruge građana od kojeg ubire kamatu na posudbu u kojoj je on i vjerovnik i dužnik. Pa toga nema u jebenom Zimbabweu.

    Račun u Klagenfurtu otvoren je 2002. godine, a Barišić na skupštini priča o posudbama iz 2006. godine. Između godine otvaranja računa i nekih navedenih posudbi službe su ugasile šdd i 250 milijuna kuna dugova, a klub ostvario transfere od cca 100 milijuna kuna. Pa za koji kurac je on, najuspješniji menadžer u povijesti svemira, imao posuđivati novac Dinamu 2006. ili 2007. godine?
  • Kwedi
    3.8k
    Jer nije imao Dinamo za režije i morao je prodati Pranjića ispod cijene Heerenvenu.

    Mantra o tome da klub tada nema za burek i jogurt, a u doba posudbi i kamata istovremeno izbrisan dug Dinama d.d., Grad preko Turističke zajednice i direktno iz proračuna skoro 40 milijuna kuna uplatio, godinu prije dovedeno pola U21 reprezentacije i plus nasumično neophodna pojačanja iz Zagreba poput Vasilija, Karića i Ješe.
  • Građanski1911
    327
    Koliko su ti klošari zasrali situaciju oko NK Dinama dovoljno govori činjenica da se dan prije tekme u kojoj možemo osigurati polufinale Europske lige priča o Glavi i Pendreku, a ne o povijesnoj Dinamovoj tekmi.

    Dosta je više bilo, razbojnici.
  • Nino Bule
    11.5k
    Di je to pendrek gostovao ?
  • Crusades1986
    9.8k
    Podcast sportskih novosti. On i Droljivari.
  • Nino Bule
    11.5k
    Uff, treba za to imat zeludac.
  • Gorica86
    278

    Prije velike utakmice se uništava atmosfera. Negdje sam to već čuo. :chin:
  • The Undertaker
    4.1k
    Za pravi sud o pozajmicama trebalo bi znati kompletnu situaciju u klubu. To su vjerovatno bile kratkotrajne pozajmice za održavanje likvidnosti
    Ali opet samo nagađamo. Problematičnije je tu zašto se klub tako financirao.
    Što se tiče računa u Austriji, tada je svaki ozbiljni klub i svaka ozbiljna firma imao račun u Austriji i "crni fond" za plaćanje. Tada nije bilo razmjene poreznih informacija među državama.
  • Pop corn
    5.1k
    Ahde pogledajte datume pozajmnica i promislite malo. Nije teško za skuziti IBANeze i njihovo muljanje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.