• markoli
    1.6k
    Zdravkova izjava da je dao kamatu samo zato jer ga je zato zakon tjerao onda naprosto nije točna i treba ga prokazati kao lažova. I to treba činit svaki put, za svaku lažnu izjavu.maroeleg

    Oko toga se slažem 100%.

    Kako je kolega Undetaker rekao - treba provjeriti tadašnji zakon, ali sam gotovo siguran da nije bilo obveze obračuna kamate u slučaju kada fizička daje pravnoj osobi (pogotovo jer nije bilo poreza na dohodak od kamate).
  • masacusec
    3k
    Uistinu se prevelika rasprava ovdje vodi oko još jedne vrlo jednostavne kriminalne radnje zdravka mamića.
  • Infinity
    15.2k
    Ja cu se samo ubaciti u raspravu i reci da je jedan bivsi predsjednik Zeljeznicara posudio Zelji novac s kamatom od 7%, a onda je tih 7% uplatio kao neko naknadno sponzorstvo da bi to na kraju ispala pozajmica na 0% kad se sve sabere i oduzme.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Jel netko probao zalijepiti Mamiću na face oni listu fiktivnih transfera? Baš me zanima jel bi obrisao ili bi pokušao se obraniti
  • SAS1987
    13.3k
    stavi listu ovdje pa cu mu je zaljepiti na fb :grin:
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ma ovo sa prve stranice u temi "optužnica Zdravko Mamić"
  • SAS1987
    13.3k
    Zoran Mamić napustio Hrvatsku, otišao u BiH

    Komedija od države :lol: Tjedan, dva prije nego što bi trebao u zatvor (ili dobiti datum zatvora, svejedno) se šeta iz države u državu. A država ga može samo lijepo moliti da se vrati :lol:
  • Crusades1986
    9.6k
    Ništa drugo osim pišanja po faci ovaj "sustav" u Hrvatskoj nije ni zaslužio.
  • Bosna86
    11.6k
    Uz Mamića, problem je i što osječki Županijski sud već mjesec dana ne može pronaći Damira Vrbanovića kako bi mu uručili presudu.

    Ahhaahahahahahahahahaha
  • masacusec
    3k
    Ma vratio bi se on da drzava lijepo pita :rofl:
  • Markelo
    2.5k
    Otišao Vrba u Jumanji
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Iako je zakon takav mene zanima da li ima netko u vrhu države da dovede u pitanje taj zakon. Zamisli logike da uručiš nekome pravomoćnu presudu i puštaš ga da ima sva prava dok ne dobije poziv da se javi na odsluženje kazne.Budimo realni i pitajmo sami sebe tko bi od nas ostao u državi a da imaš mogućnost i novac da živiš u susjednoj državi gdje se priča tvoj jezik i gdje te 99% ljudi gleda kao Boga( nažalost živim u toj državi i nalazim se u tih 1%).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.