• Guinness
    1.9k
    Otvaram temu meni najdražih utakmica.

    Pošto i dalje (manjim dijelom) postoji praksa skrivanja utakmica pišite ovdje o svim prijateljskim i pripremnim utakmicama za koje znate da se igraju.

    Navodno je sutra utakmica sa Širokim pa me zanima ako tko ima koju informaciju di i kad je.
  • 000
    941
    Rijeka otkazala utakmicu sa Sirokim. Da nije Dinamo prijateljski uletio????
  • xavier
    11k
    To sam i ja pomislio. Jedino što je Rijeka trebala igrati u petak, a ne sutra.
  • Guinness
    1.9k
    Moguće.
    Prijateljsku utakmicu u ovom periodu nismo odigrali sad već od 2011. godine i utakmice sa Marsoniom u Brodu.
    2012. je dogovorena utakmica u Čavlima ali je otkazana zato što su se domaći igrači sprdali sa igračima gnk i akcijom milijun kuna za dolazak na stadion...
  • weasley
    27
    Dinamo bi trebao odlaziti u goste manjim klubovima kad su reprezentativne pauze, zainteresiranih nikad ne manjka
  • BluePhone67
    3k
    Dinamo bi trebao odlaziti u goste manjim klubovima kad su reprezentativne pauze, zainteresiranih nikad ne manjkaweasley

    Svi su klubovi mali i manji za Dinamo, tko ce to stici obilazit

    :snicker: :strong:
  • deda
    26.3k
    Znam ja što tebe muči, da nas slučajno ne pozovu u Split. :lol: :rofl: :monkey:
  • xavier
    11k
    Pa možemo tu i tamo i u Split ako bi ih to baš toliko razveselilo :cool:
  • deda
    26.3k
    Pa vidiš da se jedino na nas nabriju, ovi ostali ih deru - Gorica, Osijek, pa i Lokosi
  • 000
    941
    Da smo ih dobili bilo bi -17 u Splitu. Pogubno za turizam. Bacvice bi se zaledile.
  • Guinness
    1.9k
    Navodno u subotu (13.10.) prijateljska utakmica u Daruvaru u 14 sati.
  • 000
    941
    Karte za utakmicu između HNK Daruvara i GNK Dinama Zagreb od sutra možete kupiti u predprodaji u Public Caffe-u u Daruvaru
  • deda
    26.3k
    HNK Daruvar: Lončar, Lučić, Bublić, Kiš, Mihalić, Cvitković, Balcer, Nađ, Vicić, Novosel, Bjelajac

    GNK Dinamo: Zagorac, Jurilj, Hajrović, Budimir, Anić, Šitum, Petković, Moro, Maloku, Lešković, Perić (drugo poluvrijeme Juric, Oršić, Svržnjak, Ćalušić)

    Strijelci: 0:1 Perić (10.), 0:2 Petković (26.), 0:3 Petković, 0:4 Hajrović (42.), 0:5 Jurilj (47.), 0:6 Petković, 0:7 Oršić (63.), 0:8 Jurilj (69.), 0:9 Lešković (83.), 0:10 Petković (87.)
  • 000
    941
    Koliko vidim, proslavili su se golmani HNK Daruvar danas. Realno bi bilo nekih 25-30:0, srecom nisu isli da ih pretrpaju, tako da je rezultat jos ok ostao.

    Raduje i povratak More u prvu ekipu, i vrijeme je bio.
    A Petkovic ima odlican slobodnjak, iznanadio me kad je preuzeo izvodjenje.
  • weasley
    27
    Koliko minuta je dobio Svržnjak i kak je odigrao?
  • 000
    941
    Dinamo na pripremama u Beleku:

    14.01. Dinamo – Bešiktaš
    15.01. Dinamo – Dynamo Dresden
    20.01. Dinamo – Etar Tarnovo
    21.01. Dinamo – Politehnica Iasi
    23.01. Dinamo – Slask Wroclaw
    25.01. Dinamo – Austria Beč
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.