• Infinity
    14.9k
    Mislim da nikad nisu bile jace pripremne utakmice. Svi osim Dynama su prvoligasi, a samo mi Etar ne djeluje nesto ozbiljno, cak ce i taj Dynamo biti dobar ispit. Ne ocekujem nikakve pobjede, ocekujem da se dobro pripreme, a onda krece ludilo, plava masina krece u plavo proljece.
  • BluePhone67
    3k
    Slazem se, dosta jaki protivnci za ovaj dio priprema. Ja se nadam da ce Bjelica progledat i dati sut kartu Matelu, Leskovicu, Musi itd.
  • 000
    941
    Etar ne djeluje nesto ozbiljnoInfinity

    A vodi ih stari poznanik Balakov.

    419129.jpeg
    3def12f07caa381e8a61.jpeg
  • Guinness
    1.9k
    Ove zime samo u turskoj, ništa rovinj ili hercegovina?
  • Infinity
    14.9k
    Pripreme pocinju sutra, ali ne vidim sa se klub oglasio po tom pitanju. Inace pred pripreme objave spisak igraca, raspored priprema i raspored utakmica koje su vec dogovorene, kao i da li ce mozda biti dodatnih utakmica.

    Vjerujem da ce u toku dana ili najkasnije sutra sve to objaviti.
  • deda
    26.3k
    Velim ja od kad ovog nema i u klubu se puno manje razmeću izjavama, objavama, najavama što mi se na neki način i sviđa. S druge strane jedan od dobrih i pozitivnih dječaka koji je radio u klubu, više nije tamo, a radio je na održavanju weba, facebooka, twittera. Možda i zato malo štekaju sa objavama.
  • Kwedi
    3.8k
    ne znam gdje vidiš problem s webom i facebookom.

    uredno su objave u rrahmanijevom make-upu, u igranju igrica, pictonaryu ili što nekom svira na mobitelu - #samobitnokažem
  • Infinity
    14.9k
    Ma nek objavljuju sve te pizdarije, ljudi to vole, cak mi je prijatelj tovar rekao kako mu zbog tih objava i zafrkancija po fejsu Dinamo izgleda kao obitelj, a Hajduk kao zatvoreno drustvo.

    Ja ne primjecujem da ista steka, samo me malo zacudilo da jos nije bila obavjest o pripremama. To je onako jedina standardna vijest koja je zastekala.
  • deda
    26.3k
    ne znam gdje vidiš problem s webom i facebookom.

    uredno su objave u rrahmanijevom make-upu, u igranju igrica, pictonaryu ili što nekom svira na mobitelu - #samobitnokažem
    Kwedi

    :wink:
  • 000
    941
    Prva momčad Dinama okuplja se na Maksimiru u subotu, 5.1., kada počinju pripreme za proljetni dio sezone i sve ono lijepo što nas čeka u narednim mjesecima - put do nove dvostruke krune i nastavak puta u UEFA Europa ligi, proljeće u Europi ⚽️

    baaWvtW.jpg
  • Infinity
    14.9k
    Ne zelimo dvostruku krunu, zelimo trostruku :cool:
  • 000
    941
    Ma meni to Rabuzinovo sunce i nije nešto previše napeto ;)
  • deda
    26.3k
    Jel to oni u klubu čitaju Zonu? :wink:
  • BluePhone67
    3k
    Jel to oni u klubu čitaju Zonu? :wink:deda

    Onda ih moramo i pohvaliti ponekada


    :clap:
  • Guinness
    1.9k
    Onda ih moramo i pohvaliti ponekadaBluePhone67

    Pohvala ide čak i od mene, jer prvi puta u povijesti od kada klub koristi društvene mreže na istima su objavljene slike navijača. Šta reći, očito se, barem malo, drukčije diše...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.