• LovroZG
    1.3k
    Ma meni to Rabuzinovo sunce i nije nešto previše napeto ;)Cavalera

    Polufinale protiv Osijeka i finale protiv Rijeke u Puli. Meni je to dost napeto. :grin:
  • 000
    941
    Ako vec trebam birati izmedju prvenstva, kupa i Europske lige, tu previse dileme i nema :cool:
  • LovroZG
    1.3k
    Eh, ja uvijek biram sve. :strong:
  • Eduardo
    17.1k
    finale protiv Rijeke u Puli.LovroZG

    Ovo bi moglo biti fino. Lijep stadiončić, ispunjen gledateljima, odlično navijanje i dobra utakmica. :up:
  • 000
    941
    Eh, ja uvijek biram sve. :strong:LovroZG

    Naravno, ali su iz kluba najavili borbu za "samo" dva trofeja.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa kad je prvemstvo već riješeno. Teško ćemo prosut tih desetak bodova više s 20 kvalitetnih igrača.
  • xavier
    11.1k
    lukavo objašnjenje :grin:
  • 000
    941
    Drustvance sa juga ne bi se slozilo sa vama :cool:
  • BluePhone67
    3.1k
    Drustvance sa juga ne bi se slozilo sa vamaCavalera

    Dobro si rekao, oni zaborave sto je bilo prije dva dana, a kamoli prosle godine.. Zamirise im na titulu svako malo, a sada im je i Red Ben u NO usao sa najvise glasova na velika vrata pa ne mora vise vikati sa Rive moze i u svlacionicu ulazit kao pravi hajdukovac i psiholog da koju "pametnu" prozbori. Ja da sam na njegovom mjestu krenuo bi sa ZG=BG kao motivacija, a zavrsio sa paljenjem kombija malenoj dijecici sto su dosli u Zagreb.
  • 000
    941
    a sada im je i Red Ben u NO usao sa najvise glasova na velika vrataBluePhone67

    Rezultati su se znali prije izbora kazu dobro upuceni.
  • deda
    27.3k
    Korigirani raspored prijateljskih u Beleku:

    14.1. Partizani Tirana (Albanija)
    15.1. Dynamo Dresden (Njemačka)
    20.1. ETAR V. Tarnovo (Bugarska)
    21.1. CSMS IASI (Rumunjska)
    23.1. SLASK Wroclaw (Poljska)
    25.1. Austria Beč (Austrija)
  • 000
    941
    Ove albanske partizane nam je Rrahmani sredio? Kod njih je bio prije Radničkog NK.
  • deda
    27.3k
    Imam dojam kako Bjelica preferira lakše tekme na pripremama. Svi protivnici su slabiji od nas.
  • Kwedi
    3.8k
    okej, belek je provod, belek su koke...

    al ovako jake protivnike mogli su organizirati na pripremama u nekoj kombinaciji istra/hercegovina...

    po tablici u prvenstvu:
    partizani prvi,
    švabe deseti u cvaj diviziji,
    bugari sedmi,
    rumunji deveti,
    poljaci četrnaesti,
    austrijanci peti
  • Guinness
    1.9k
    danas vs Dinamo II
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.