• Gelipter
    3.5k
    Nije to ni tak loše zasad, prije ili kasnije ćemo zabiti. Bojim se samo da odma na početku 2. poluvremena ne izvadi Oršića. Budimir IIi odigrava iz prve pa krivo ili ne dobije ni jedan zračni duel, ali trenutno boljeg nemamo. Vlašić je ok. Kovačić isto, al slobodno malo hrabrije može krenuti prema naprijed. Juranović isto podkapacitiran, ali isto boljeg trenutno nemamo.
  • Neki tip
    19.4k
    Ma muči se i Nizozemska s još slabijim Gibraltarom, Portugal je i gubio od Luksemburga koji je tu negdje s Maltom, zasad isto remi..
  • Gelipter
    3.5k
    Šteta za Oršu. Lijep bi to gol bio.
  • jp23
    2.2k
    Konacno smo i poveli, Perisic!
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Sa ovim golom si je zacementirao mjestu u prvih 11.za narednih godinu dana..
  • Bosna86
    11.6k
    Kako ovo nije ofsajd? Jasno je vidljiva namjera Orsica da igra s loptom? Prvo ona ruka pa sad ova situacija ... Nova tumačenja pravila su jako drugačija nego prije
  • Neki tip
    19.4k
    Btw, da Perišić igra ovu tekmu ovak kak ju je dosad odigrao Oršić, već bi verbalno visjeli sa stabla i on i Dalić.

    Nemojte me krivo shvatiti, Orša ne da mi je drag, nego mi je najdraži igrač ove Dinamove generacije. I kao igrač i kao osoba (koliko ga se ovak posredno može poznavati).

    Ali.. ispada da nije baš da se samo uštekaš i voziš isto ko u klubu.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ma Perisic je prije Slovenije visio sa drva.
  • jp23
    2.2k
    Perišić prije ovog gola za repku nije zabio od prijateljske s Gruzijom, a bogami nije niti dobro odigrao dosta utakmica. Počevši od lige nacija do ove sa Slovencima
  • jp23
    2.2k
    Rusi izjednačili, a nama dosuđen sada penal. Ovo je sudac vidio, sreća juranovićev čisti nije :lol:

    Modrić naravno zabijaaaaaa

    Edit: Slovaci poveli opet
    Edit2: 3-0! Brekalo na asistenciju Perisica!
  • Nolifer
    6.7k
    Moj zaključak je sljedeći. Ovakve tekme trebamo dobivati sa B momčadi, jer eto Luka, Perišić se bezveze troše. Sve u svemu, nije bila na nivou. Previše su se mučili, a mogli smo odmah imat sve... al to smo mi... Jer morali smo podić razinu dve više, a mi smo ispod tih razina. Ali, bit će bolje
  • Tom Hanks
    2.6k
    Kolko mozganja,drame,trosenja zivaca kod ljudi za ovo potpuno jadno svjetsko koje dolazi u nekakvom Kataru.Reprezentacije da imaju imalo razuma bi bojkotirali tu gadariju kao i ljubitelji nogometa umjesto slijepo pratili sve kaj im se servira.
  • čovjekjogurt
    60
    Orša nerijetko i protiv HNL fenjeraša izgleda ovako loše jer mu ne paše zatvorena igra, on voli prostor i kontre.
  • čovjekjogurt
    60
    U čast našem izborniku:

    Plasman na SP pobjedom u Kijevu 2-0 ✔

    Srebro na SP ✔

    Plasman na EP uz prvo mjesto u grupi ✔

    Ostanak u elitnoj grupi Lige Nacija unatoč ozljedama i najtežoj grupi sa europskim i svjetskim prvacima ✔

    Prvo mjesto nakon 3 kola u kvalifikacijama za SP ✔

    aExyrEN_460s.jpg
  • Mali dioničar
    14.3k
    Plasman na SP pobjedom u Kijevu 2-0 ✔čovjekjogurt

    Izborene dodatne kvalifikacije u kojima je za protivnika izvučena Grčka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.