• xavier
    11.1k
    Samo ću napisati da je tragično da osoba koja je pravomoćno osuđena i trebala bi se javiti na odsluženje kazne, može preći granicu. Baš me zanima u koliko država na svijetu je to moguće.
  • Nino Bule
    11.3k
    Šok šok šok
  • marcio amoroso
    31.9k
    Samo ću napisati da je tragično da osoba koja je pravomoćno osuđena i trebala bi se javiti na odsluženje kazne, može preći granicu.xavier

    Ja ovo također ne mogu vjerovati. Pa šta je onda zakon i šta he država? Pa koliko ljudi ima ta dvojna državljanstava i ovim su tako reći zaštićeni od zakona. Nevjerojatno.
  • Smotanihaker
    592
    Ja jednostavno ne mogu vjerovati. Nemam riječi samo nevjerica da je ovo moguće.
  • Markelo
    2.5k
    Znalo se da je "flight risk" i opet nikom ništa.
  • SAS1987
    13.3k
    Kad malo bolje razmislim skuzim da ove naše države spasi jedino "drugi amandma". Barem bi se ljudi na vlasti malo bojali kada bi znali da pola drzave ima oružje.

    Sto slijedi? Cekanje na lokalne izbore i nadu da ce novi gradonacelnik, tko god bio, demokratizirati klub? Cekanje da se sportska inspekcija napokon odluci izbaciti Barisica iz kluba? Cekanje na drugu presudu? :smile:
  • NORTE
    9k
    Ja jednostavno ne mogu vjerovati.Smotanihaker

    Bivši Zdravkov odvjetnik je jučer gostovao na Htv-u i rekao da preporučuje Zoranu da kaznu odguli u BiH i da će mu sud tamo bitno smanjiti kaznu.
  • Bosna86
    11.5k
    Sto slijedi?SAS1987

    Rušenje presude na Ustavnome sudu.... Logičan slijed događaj u banana državi, i onako je naciji pravomoćno osuđeni bjegunac neka vrsta superstara... Potpuni sumrak moralnih vrijednosti
  • SAS1987
    13.3k
    Rušenje presude na Ustavnome sudu..Bosna86

    To i je krajni plan. Zna tko koliko im vremena otprilike treba za presudu na ustavnom sudu?

    Index kaze da se Zoki vrača za dan, dva :rofl:

    Hoće li se vratiti?
    Izvori bliski Mamiću tvrde da je otputovao na jedan dan i da se već sutra vraća u Hrvatsku. Nije poznato zašto je Mamić danas otišao u BiH i ide li u posjet bratu Zdravku.
  • Zambatine škude
    2k
    Siguran sam nakon cijele balade samo u dvije stvari:

    1. Motaš biti totalni imbecil da u Hrvatskoj završiš u reštu

    2. Sve oko Mamića bilo bi nebitno da je pao onda kad je pijan došao na tekmu, očito je to jedini zakon koji promptno izriče mjere opreza.

    Što je najgore, ja vjerujem da bi se mogao vratiti, nema on previše vajde od ovog. Ali da možeš maznuti 116 milijuna kuna i išetati iz države za 10 dana jer ti nije stigao poziv...Bizarno. Nikaragva, Zimbabwe i Hrvatska.
  • Miro93
    2.7k
    Ako ostane dolje, kreće priča kako se više ne osjeća sigurnim u Hrvatskoj bla bla
  • marcio amoroso
    31.9k

    I kako mu je to sad prva domovina kao bratu :lol:
  • Miro93
    2.7k
    BIH - obećana zemlja
  • Bosna86
    11.5k
    Što je najgore, ja vjerujem da bi se mogao vratiti, nema on previše vajde od ovog. Ali da možeš maznuti 116 milijuna kuna i išetati iz države za 10 dana jer ti nije stigao poziv...Bizarno. Nikaragva, Zimbabwe i Hrvatska.Zambatine škude

    Pa Horvatinčić je pravomoćno osuđen, određen mu je i dan odlaska u pritvor, taj rok je prošao a nitko nije dignuo potjernicu... Čovjek uredno ide kod ‘’doktora’’ u Beč... Bolesna država
  • Keyser Soze
    8k
    Pa tko je stvarno mislio da će ostati i odraditi kaznu? Stvarno mislite da takav čovjek ima srama i neka moralna načela? Ovo je bilo očekivano, takvi su nam zakoni i on ih je iskoristio. Pozitivna je stvar što ih više nikad nećemo vidjeti u Hrvatskoj, Zagrebu i Maksimiru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.