• SAS1987
    13.3k
    Gubitnici su Mamići i gubitnici smo mi. A hrvatsko pravosuđe ne valja.Eduardo

    Mozemo ocekivati i neke "dokaze" protiv Turudića? Ili je on jedan od poštenih sudaca? :grin:

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=589190
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ova država je u još težim problemima ako je i samo pola istine a ja mislim da je sve istina
  • SAS1987
    13.3k
    Jako je povukao u priću i HDZ. Baš me zanimaju reakcije i HDZ i ako će biti pad ratinga,
  • Stihl
    3k
    Taj HDZ je najveća prevara od nastanka drzave i svi to dobro znaju, i svejedno imaju apsolutnu vlast kod nas svih ovih godina otkad je Hrvatske drzave.
    Btw. odlican je onaj tekst iz indexa kaj je Crusades1986 stavio na prosloj stranici...
  • masacusec
    3k
    Moram se nadovezati....To je zato jer svi kreću od premise: "Pa za koga ću onda, pa neću valjda za one crvene kmere i neprijatelje hrvatske države"?! ...Rezidualni način razmišljanja...Ali neću dalje, ulazim u offtopic.
  • Stihl
    3k
    Ma ima tu svega i zadrtosti i koristi, ali nazalost da, tak nekak razmisljaju nasi ljudi...
  • SAS1987
    13.3k
    Odvjetnici traže da se suđenje preseli iz Osijeka. Nakon Mamićevih optužbi za korupciju više ne vjeruju sucima

    Odvjetnici tipa koji je podmitio pola države pa i osječke suce ne vjeruju sucima :lol:
  • Crusades1986
    9.5k
    Koje patološko stanje svijesti kad cirkusant i šarlatan Ivan Pernar pruža podršku reformatoru pravosuđa.
  • NORTE
    9k
    Bez pravomoćne potvrde (i nove gradske vlasti) nema ni promjena u klubu. Naravno da sam optimist po oba pitanja, dugo smo i čekali to. Ljeto, pune tribine, Europa, braća daleko od kluba, bjegunci gledaju tekme na tv-u u Poganoj vlaki, Zdravko nije ni savjetnik uprave jer je pravomoćno osuđen za pljačku kluba, predsjednik dobio zabranu obnašanja dužnosti u sportu, grad ima novu politiku. Sve mi se čini realno, samo još malo pričekati.NORTE
    Napisano prije 4 mjeseca. Za mnoge je ovo tad bilo SF, već neko vrijeme je realnost.
  • SAS1987
    13.3k
    Otisao nam Zoki

    Njegovi odvjetnici uvjeravaju da će se vratiti. Je li samo otišao u posjet bratu i zašto je putovao baš preko Slavonskog Broda, pitanja su na koja u ovom trenutku nismo dobili odgovore.
  • Bosna86
    11.5k
    osmi je dan od presude, po zakonu bi danas trebao dobiti odluku kada ide u zatvor... Sve očekivano
  • deda
    27.5k
    Zoki je na sigurnom
  • SAS1987
    13.3k
    A cuj, lagodni je zivot u Bosni kada te časti klub a imaš protekciju politike.

    Uz to, odgovorna osoba iz Dinama bi več trebala biti u postupku jer pomaže osobi koja je u bjegu a kazna za to je do 3 godine zatvora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.