• Dalmatinec
    586
    Najveći problem tih kilometara je što su Zagrepčani pasivni po pitanju Dinamma. Da iz svakog kvarta dođe po 500 pišljivih ljudi na svakoj utakmici bi bilo 20 000 ljudi.
  • Paggini
    8.5k
    Iz Đakova sam i ne bi se punio stadion ako bi igrao Dinamo. Podružnice Boysa bi dolazile pobožno, naravno, ali ovi iz Osijeka i okolnih mjesta ne bi pobožno pohodili svaku utakmicu u većem broju nego što pohode ljudi ovdje u Zagrebu, dobila bi se slična brojka i u to sam uvjeren, tako da je to stvarno mit.
  • Bruh
    901
    Bezveze pravilo iskreno
  • Ijayi Atiemwen
    717
    Ima li ikakvih novosti ili pomaka što se tiče Kranjče/Maksimira
  • DrawTube
    3.3k
    U nedjelju svečano otvorenje
  • Bosskovitz
    7.9k
    Nema, sve stoji jer se čeka rješenje žalbe. Za to, nažalost, ne postoji rok u kojem se može napraviti, a bez toga se ne može dalje.
  • Papastrumf
    10.2k

    Odbijena je zalba, napisao sam gore.
  • dumitrumitu
    717
    Znači Sirrah projektira. Valjda će objaviti neke informacije o rokovima.
  • Endeavour
    478
    Ovo je odlična vijest da je žalba odbijena. Potencijalno najduži zastoj daljnjem toku projekta je izbjegnut.
  • Bosskovitz
    7.9k


    Sori, nisam vidio. Onda super, znači da bi trebali potpisati ugovor i od potpisa ugovora bi trebao krenuti teći rok od 2 mjeseca za dovršetak glavnog projekta. Ovdje su neki rekli da to nije realan rok, pričao sam s par poznanika koji su arhitekti i oni isto vele da je 2 mjeseca prilično nerealan rok pa ajmo vidjeti. Eppur si muove, i to je nešto.
  • flexXy
    2k

    Promjene u par datoteka iz Pampas u Kranjceviceva i rjesili vecinu posla :smile:
  • mali M
    3.6k
    jooooo daj da se više pokrenu! već smo u drugom mjesecu '24... Toliko im ne vjerujem, a toliko mi srce vrišti od sreće da se napokon nešto pokreće...
  • Robi T
    232
    vidim,već si to složio u laganu rimu...ili je rima slučajna.. :grin:
    Šalu na stranu i ja jedva čekam da krenu natječaji za izvođača radova i sve kaj je potrebno i da se konačno sve to pokrene.
  • mali M
    3.6k
    slučajna je rima moj Robi, ma pa već 20 godina mi srce skače, pa se pada u aritmiju, pa se veseli, pa padne u apatiju.. Ubiše me godine čekanja našeg novog doma. Neznaš ni pola priče, neka to ova vlast završi (u čiju sam sposobnost malo je reč razočaran) i imat ću avatar tu na forumu neznam koliko dugo, po @Bosskovitz želji, bilo Rada ili neka druga specijalka... :lol: ako probiju rok (do novih izbora) onda će Boss imat isto jedan lijep zadatak od mene :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.