• Mali Zeus
    10.3k
    Baturina otpao?
  • bongo
    686
    Ako zanemarivo službene plakate natjecanja okolo, uzevši u obzir naš sastav imat ću osjećaj da igramo pripremnu utakmicu protiv neke ekipe iz Kosova.
  • ZGBhoy
    1.7k
    da igramo pripremnu utakmicu protiv neke ekipe iz Kosova.bongo

    Nadam se da igraci to budu shvatili ozbiljno a ne olako, Ballkani ce sigurno bit nabrijan a ja se nadam da mi ne bumo na "Lako cemo"
  • boem
    309
    Nisam gledao Ballkani, ali ako igraju fanatično kako je Jakir rekao, to bi mogao biti veliki problem za nas, s takvim ekipama uvijek imamo problema.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Ballkani kuci razvalio i Bate Borisov (4-1) i Ludogorets (2-0)... tako da nije riječ o bezveznoj ekipi... ocigledno domaćinska ekipa, koja doma nije izgubila 21 utakmicu.... plus ako je teren kako se prica... onda cemo morati odigrati na visokom nivou da dobijemo
  • Ivdzo11
    3.1k
    1696491017731_dinamo%20sasatav.jpg

    By Germanijak
  • Georg Koch
    3.8k
    Boze daj da nisu u pravu.
    Cisto iz razloga, ako ovdje nece poceti dobivati prilike tipa Sosa, Bernauer itd. onda ne znam kada ce, niti zasto su uopce dovedeni.
    Plus nadam se da ce Baturinu odmoriti, sto iz razloga umora, sto iz razloga nacetosti ozlijedom.
  • Efes Pilsen
    7k
    Neka moja zelja s obzirom na sve izostanke

    Nevistic - Mykha - Peric - Bernauer - Moha - Misic - Bulat - Vidovic - Emreli - Menalo/Kaneko - Kulenovic

    Mislim da ako Emreli nije spica da mu najbolje odgovara ta uloga na 10ki gdje nema puno filozofije i namjestanja na lijevu nogu. Uz to, Kulenovic je sposoban odlozit, a to bi trebali i mogli iskoristit Bulat, Vidovic i Emreli.
    U nekoj verziji di Emreli ostaje na krilu stavio bi Halilovica u vezu i poguro Bulata vise naprijed sa instrukcijom da tuce kad mu se ukaze prilika.
  • dzis
    584
    Nevistic-Mykha-Sosa-Peric-Moha-Misic-Ademi-Vidovic-Bulat-Emreli-Kulenovic
  • Nino Bule
    11.7k
    Peric sutalo opet a ovi igraju na kontre, pa daj baci tog maxa ili sosu u vatru ne mogu toliko gori bit od ove dvojice trenutno
  • Georg Koch
    3.8k
    ne bude li bar jedan od bernauera i sose poceo u 1.sastavu, tek onda nema nista, nista smisla.
    Ova dvojica trenutna su u losoj formi trenutno.
    Ova druga dvojica dovedeni ko pojacanja, bez prilika.
    Nema niti jedan argument da ova "pojacanja" napokon ne krenu igrati.
    A ima ih 77 da igraju.
  • Patak
    2.3k
    Pa nisam baš siguran. Ubaciti novi neuigrani stoperski par na europskom gostovanju nije baš nešto što bi trebalo napraviti, a bilo je prilike prije za uigravanje. Ova tekma i protivnik se baš podcjenjuju.
  • Krizy
    37.8k
    Vrijeme je za visoku pobjedu. 0:4
  • Efes Pilsen
    7k
    Ne kuzim po kojoj logici se podcjenjuje ako nismo zadovoljni prezentacijom startnog stoperskog dvojca? Da se podcjenjuje valjda bi logika bila - ko ga jebe nek igra Sutalo, to su tekme na kojima bi se trebao vracat..
  • Patak
    2.3k
    Bernauer i Perković su igrali s Ponikvama, Sosa još nije igrao. Ne znam koliko je mudro ubaciti ih u europskoj utakmici, Šutalo ipak ima utakmica u nogama a i uigran je s Perićem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.